Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ismerős valakinek ez a hely?...

Ismerős valakinek ez a hely? Ha ismer valaki olyan embert aki Zamárdiban a Mauró étterembe dolgozott, még ha névtelenül is, kérem írjon nekem!

Figyelt kérdés
A volt élettársam 6.dik szezonját kezdi itt eszméletlen pénzért !Persze feketén minimálbérre bejelentve ! Van egy 4 éves közös kislányunk akire nem akar fizetni ! Bízonyítanom kell hogy itt ilyen sokat keresnek Kérlek ha ismertek valakit írjatok !Sajnos a csillagos eget lehazudja hogy ne kelljen vagy csak minimálisat kelljen fizetni !Én magam sem értem miért de sajnálja a gyerekétől a levegőt is !!

2014. márc. 31. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd. Senki nem fog neked ebben segiteni. A jövedelem eltitkolja aa bűncselekmény, igencsak megbüntetik az embert, ha kiderül. Amit tehetsz, az egy jövedelmemvagyonosodási vizsgalat, semmi mas
2014. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Ezért kell tisztességes emberrel kezdeni, akinek normális, bejelentett munkája van. Le is fogja hazudni a csillagot az égről, és nem tehetsz semmit, csak vergődsz majd a gyerekeddel a p*cs*nyi gyerektartásból. És biztos lehetsz benne, hogy senki nem fog neked ide írni, hogy igen, bizony ott feketén szétkeresik az agyukat, de még ha név nélkül írna is valaki, te azzal semmire nem mész, nem bizonyíték. Akár én is írhatnám, hogy hergeljelek, de a bíró az arcodba nevetne, ha egy printscreent mutatnál neki erről.
2014. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Melyik jómadár az?

2014. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Hát amikor megismertem tisztességes volt de amikor rátalált az olaszra a pénz teljesen megőrjítette !4 Nem számított semmi más ,míg az idén nyáron elegem lett elhagytam !

A Navnál feljelentettem de tavaly augusztus óta nem történt semmi sem csak tologatják most május végét írták az eljárásban !

Apuka meg nem fizet és igazán valóban nem tudok tenni semmit sem !Hát ennyi ,igen valahol az én hibám de sohasem gondoltam volna hogy ennyi pénzt lehet keresni ,igaz napi 16-17 örában és 150 napon keresztül egyetlen szabad nap nélkül ! De igen és mind ezt feketén !!!

2014. ápr. 1. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!