Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ránk nyitott anya főnöke....

Ránk nyitott anya főnöke. Beszéljek vele? Vagy feleslegesen ne?

Figyelt kérdés

Anya főnökének a fiával kicsit közelebbi a kapcsolatom... Még senki nem tud arról, hogy együtt vagyunk. De ma náluk voltam és az anyukája meg ránk nyitott, elég félreérthetetlen helyzetben voltunk.

Anyának a közvetlen főnöke, napi kapcsolatban vannak. Félek, hogy szóvá teszi neki, vagy mond valamit és anya így tudja meg.

De feleslegesen meg nem akarok bajt hozni a saját fejemre, szóval ha nem muszáj, nem mondanám el... Csak azért nem akarok minden nap idegeskedni.


2014. ápr. 3. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem értem hogy ez miért titok...
2014. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt miért nem zárjátok be az ajtót, ha szexeltek?


Másrészt mennyi idös vagy, hogy ennyire tartasz anyádtól?


Harmadszor miért baj, ha valaki megtudja, hogy együtt vagytok?

2014. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Te ne.. Majd beszél vele a fia...

Ami nem ártana, mert akkor nem szólná el magát anykád előtt teljesen artatlanul se..

2014. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Mármint jő lenne ha tőled tudná meg, és nem a főnökétől., ha tartős, akkor ne húzd sokáig!!


3.

2014. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Mi vele a gond. Miért kell titkolni?
2014. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az ajtót azért nem zártuk be, mert nem tudtuk, hogy hazamegy. Mindig későn jár haza, nem gondoltuk, hogy délután 2-kor hazaállít.

16 éves vagyok.

Azért próbáltuk eddig titokban tartani, mert több barátnőmnek is tetszik, a szüleim nem kedvelik (és ez enyhe kifejezés), én 3 napja szakítottam a barátommal, aki anyáék "kedvence" volt, szóval kicsit hülyén venné ki magát, hogyha kiderülne, hogy ez hónapok óta megy köztünk, amikor nekem barátom volt elméletileg(még akkor is, hogyha őt nem szerettem, alig találkoztunk és nem is volt valami hosszú kapcsolat).

2014. ápr. 3. 21:17
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves vagy, hogy ennyire félsz?
2014. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
16 vagyok, de nem félek tőle. Csak feleslegesen nem akarok konfliktust.
2014. ápr. 3. 21:30
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a fiú beszéljen az anyjával.
2014. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen ilyen ribik a lányok?
2014. ápr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!