Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális ez a...

Szerintetek normális ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Elmondom a helyzetet.Egy kb 100 négyzetméteres lakásba lakunk hatan.Itt lakik a nővérem férje és a gyerekük,aki 10 hónapos.A nővérem és a férje 22 évesek.Apum egy kicsit tisztaság mániás ,anyámnak meg magas a vérnyomása ,mert sokat dolgozik és itthon szinte folyton kupi van.Nővérem szinte semmit nem csinál hiába mondja hogy minden nap 3szor elmosogat amikor az CSAK az ő és a gyereke ,,szemete".Félre ne értsék ék,nagyon szeretem mindkettôjuket de már elegem van hogy mindenki rajtam tölti ki a dühét .apum ideges a rendetlenség miatt de nem szólhat semmit mert akkor leharapja anya a fejét hogy mert bántja a lányát(tesommal feltestvérek vagyunk,közös anyánk)Anya meg nem szól semmit mert itt van a kicsi és ez milyen jó.A ferj szinte semmit nem csinál .Egy heten egyszer mosogat és kiporszívózza a saját szobályukat.Mást nem.Pedig neki kéne a legtöbbet csinálni hiszen gyakorlatilag anyumekbak lett egy harmadik gyerekük akit fizetni kell.A ferj családja semmiben nem támogat minket,max amikor mennek hozzájuk akkor kapnak házi zöldségeket.Most is hoztak haza aszalt gyümölcsöt meg is kínált de mikor vettem egyet közölte hogy máskor nem lesz ennyire önzetlen .Magyarul egy falatot nem kapok többet .Pedig többek között azért nem vesznek nekem anyumek aszalt gyümölcsöt mert el kell tartani még egy éhes szájat.Folyton elfoglalják az egész nappalit ott a járóka meg az etetoszék is és amikor ki akarok oda menni gépezni este beszól hogy úgy faj a feje ne zugassam.(Mindkettojuknek laptopja van.)Apum hót ideges egyszer agyvérzést fog kapni mert mindig mindenki után ő takarít fel.De nem szólhat semmit.Anyum kétszer annyit dolgozik mint eddig de fel se tűnik nekik.Probalok segíteni de szerintem noveremnek kb lábat kéne csókolt is a szuleinknek hogy ott lakhatnak.Az a másik hogy a ferj más étrendû ezért neki külön főz ANYUM.Meg persze nővérem is szokott és tiszta görcs hogy mire haza jön a drága szerelme kész legyen a kaja.Mit gondoltok erről a helyzetről .Bocs hogy hosszú .

14 lány



2014. ápr. 6. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Novered anyadek nyakara szult? Hany eves?
2014. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
22.A baba véletlen csúszott be.:/
2014. ápr. 6. 17:47
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
remélem a fideszre szavaztatok!
2014. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mért.
2014. ápr. 6. 18:02
 5/10 anonim ***** válasza:

3-as

Hogy jon id e a Fidesz????

2014. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hat Viktorunk megtamogatta a gyerekszaporulatot! Nem baj, haladunk elore es negy ev mulva meg mar olyan jo lesz h olyan meg soha nem volt!


Hogy a kerdesedre is valaszoljak. Szar ugy. Nagyon megszivtad. Nem sziveaen lennek a helyedben. Es meg HAHA ekkora szivast!

2014. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Finoman szólva nem vagyok egy Fideszrajongó, de ide most tényleg minek beráncigálni politikát?
2014. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értelmes válasz.?
2014. ápr. 6. 19:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogyhoy minek??? Tudod te milyen nap van?
2014. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Xdxd
2014. ápr. 6. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!