Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha anya nem...

Mit csináljak ha anya nem hiszi el hogy nem bukok meg év végébn?

Figyelt kérdés
értelmes válaszokat kérek köszi

2014. ápr. 10. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
En se hinnem el, ha tele lennel elegtelennel....Milyenek a jegyeid?
2014. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Jól írja az első. Ha tele vagy egyesekkel, én sem hinném el, hogy nem buksz meg. Ha tele vagy ötösökkel, akkor nem értem anyád miért hiszi, hogy megbuksz?
2014. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Mutasd meg az ellenörződ. Számoljon átlagot és utánna mondjon vèlemènyt.
2014. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Ne anyádnak tanulj hanem magadnak, márpedig úgy sose leszel nyugodt ha mindig másnak akarsz teljesíteni. Ha megbuksz az a magad dolga, Te fogsz belőle meríteni, nem Ő.

Sose értettem ezeket hogy miért a gyereknek kell még mentegetőznie

21F

2014. ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk mutasd meg az ellenőrződet, vagy beszéljetek meg az ofőddel egy időpontot, amikor benézhet a naplóba és el tudja mondani a tanár, hogy "anyuka, tessék szépen megnyugodni, Petike nem fog megbukni év végén, még akkor se, ha a maradék két hónapban 25 elégtelent szerez, mert egy nagyon jó, szorgos, okos gyerek."

Meg valószínűleg sokat segít, ha amúgy nem vagy rossz tanuló, szorgosan tanulsz is, és nem szokásod hazudozni és sumákolni.

2014. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

"év végébn?"


...hát magyarból esélyes pedig!!

2014. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
első van 5 eggyesem meg 25 kettesem és fojton azzal idegesítenek hogy megbuksz
2014. ápr. 11. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!