Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa alkoholista kis koromtól...

Apa alkoholista kis koromtól vele voltam othon míg anya dolgozott mit tegyek hogy ne legyek ki téve ennek most 12 vagyok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 20:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ez ellen sajnos nem tudsz semmit sem tenni, ebbe benne kell élned, viszont, hogy erre ilyen fitalaon rájöttél ez már jó, mert akkor kereshetsz megoldást, hogy hogyan kezeld a dolgot, illetve szerintem lesz mit feldolgoznod, majd ha nagy leszel, akkor tudsz csak kiszakadni. Addig pedig sok-sok kitartást!


Majdnme hasonló cipőben járunk. 19/L

2014. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 1981-ben születtem válasza:
0%
Figyelj! Éppen a napokban került ez a téma szóba nálunk otthon. Attól, hogy alkoholista, attól még lehet jó ember. Bizonyíték erre az, hogy ide írtál, nyilván van géped, Interneted, lakás, amiben laksz. Kérdés, hogy biztos, hogy alkoholista, vagy más néven alkoholbeteg az édesapád? Orvosnak is ki kell ezt mondania. Leginkább legfőbb kérdés: hogy mivel jár ez nálatok. Sokmindent nem írtál le, de egyet mondhatok: Biztos, hogy valahol szeret téged. Ezt mindig tartsd szem előtt. Azt tanácsolom, hogy keress fel egy bármilyen, de jó szakemberként ismert orvost! Ő majd a megfelelő választ fogja adni, a megfelelő helyre fog irányítani és remélhetőleg korrektül fog eljárni. Ez a probléma elsősorban orvosra tartozik. Ez az orvosok szakterülete.
2014. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
igen sajnos nem de bánt is és ez kicsi korom óta így van és lány vagyok
2014. ápr. 7. 20:50
 4/20 anonim ***** válasza:
20%

Nagyon sajnállak. És ugyan off, de itt szeretném leírni, hogy én az alkoholt is ugyanolyan elbírálás alá tenném, mint a drogokat.


Vannak drága, minőségi borok? Vannak drága, minőségi kábszerek is.


AZ alkohol fogyasztás sokkal több kárt okoz, mint amennyi a kulturális értéke, ha van ilyen. A kokainnak, egyéb kábítószereknek is van kulturális értéke. 12 egy tucat. Egy legalizált drog, ami nagyobb problémát okoz, mint a fű és egyéb. Én mondjuk még nem is füveztem, de nem is akarok. Bulizni szeretek, de kiakasztó, mikor tizenévesek részegen fetrengenek. EZt miért hagyják?

2014. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
én is ezeket érzem de nagyon szeret amikor józan de részegen nem a leg rendesebb
2014. ápr. 7. 20:55
 6/20 1981-ben születtem válasza:
Itt vagy még?
2014. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 1981-ben születtem válasza:
Hahóóóóó
2014. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
igen
2014. ápr. 8. 13:09
 9/20 A kérdező kommentje:
Most józan volt haza jöttem a sulibol ő elment és be zártam a belső ajtót aztán valahova el mentem és mikor vissza jöttem be
2014. ápr. 11. 16:31
 10/20 A kérdező kommentje:
zártam a külsőt is ő hátul koogott be engedtem el kezdet kijabálni és azt monta pakoljak be vagy megver!
2014. ápr. 11. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!