Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szülők miért tiltják a 18...

A szülők miért tiltják a 18 év alatti lányukat a szextől?

Figyelt kérdés
Gyakran van hogy szülők nem engedik hogy a lányuk barátja náluk aludjon, pedig tudják nagyon jól hogy a szex a kapcsolat része és lehet hogy ők se voltak különbek.
2014. ápr. 13. 18:51
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
42%
Mert tini kapcsolatnak nem része sem az együtt alvás sem a szex.
2014. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
92%
Mert egy szülő sem akarja tartani a hátát egy rosszul sikerült éjszakából fakadó, terhesség miatt.
2014. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
34%
1-es én 55 éves vagyok, de te gondolom 100. Mert nem tudják hogy ha tiltják annál édesebb.
2014. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
63%
Nem képzeld csak 26. Milyen szülő az aki nem veszi észre, hogy a gyereke nincs otthon? Tudod persze nem csak este leeht de attól még külön alkalmat nem fogok teremteni.
2014. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
81%
2-es az a szülő miért nem tart kapcsolatot a lányával? Én is azt tettem mikor annyi idős volt az enyém. Nem tiltottam semmit. Nem is kellett tartanom a hátamat semmiért.
2014. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
75%
Meg azt is tudják, hogy a pillanatnyi hevülések nem feltétlenül megalapozott érzelmeken alapszanak és a fiatalok sokszor saját maguk és a családjuk életét teszik tönkre "gyerekes" meggondolatlanságból. Ma már a testi fejlődés nagyon előreszaladt és az értelmi és intellektuális fejlődés csak kullog utána.
2014. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
24%
Ki érti a 4-est?
2014. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
59%

Az más, ha a szextől van eltiltva, és megint más, ha csak attól, hogy a barátja náluk aludjon.

Ha csak az utóbbi, lehet, hogy nem szeretnék, ha egy idegen belelátna az életükben, ha őt kéne kerülgetni. Amúgy is jobb, ha a fiatalok a szexet délután oldják meg, mert az esti szex könnyen az alvás rovására megy, aztán meg nehezen tudnak majd koncentrálni az iskolában. Este aludni kell, nem szexelni.

Ha meg kimondottan a szextől van eltiltva, akkor én is csak a korai terhesség következményeire tudok gondolni, mint a tiltás kiváltó okára.

2014. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
78%
Ha a fiatalok valóban olyanok lennének mindig amilyennek az öregek beállítják még mindig a fákon ugrálnánk.
2014. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
93%
Fenntartom hogy egyes szülők ha a gyerek azt kérdezné hogy ihatok egy pohár vizet? Megtiltom! Válaszolnák.
2014. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!