Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért féltik a szülők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltik a szülők a lányukat a szextől?

Figyelt kérdés

Mondok egy példát.

Ismerőseim fiatalok, a gyerekeik közül a nagyobbik lány 17 éves, már van barátja 1,5 éve de nem engedik hogy nála aludjon. Húzták a szájukat mikor a fiú vitte nyaralni.

Igazából ők se voltak különbek a mai fiataloknál. A feleség 18 évesen szült de a 17 éves lányát meg félti és abban a hitben él hogy 1,5 éves kapcsolatban még mindig csak csóknál tartanak...

A férfi megkérdezte tőlem hogy van e már vmi csaj. Mondom nincs. Vajon mit szólt volna ha azt mondom : ja van, a lányod.

Egyébkét nem vagyok sokkal idősebb a lányánál.

Meg mondta hogy az unokaöccsét is már meg kéne kapatni... Na de hogy a lányához vki hozzáérjen...


2012. szept. 30. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok, nálunk is egyszer aludt még csak nyáron, külön szobába..én még náluk nem. 3 éve járunk...szal itt se jobb. De én őszintén szólva nem bánom hogy nem sietünk el dolgokat. Lesz egy egész élet mindenre...
2012. szept. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De nálunk ez a kommunikáció hiánya is, nem vagyok jóba szüleimmel, de az tuti, hogy ha nekem lányom lesz, én fél év után megfogom engedni neki hogy együtt aludhasson a barátjával, ha már pl elmúlt 17. Biztosan felelősségtudatosan, és mindent átbeszélve fogok gyereket nevelni, nem úgy mint a szüleim, én is tiszta antiszoc. vagyok miattuk...
2012. szept. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nah ez jó kérdés. Persze a szülök féltik a lányukat, és te is fogod majd a tiédet, de az biztos hogy minnél jobban tiltják annáál jobban megy. Inkább az öszinteség ami fontos lenne, hogy mindent megbeszéljen otthon és a szülő jó tanácsokkal lássa el a lányát.
2012. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Azért, mert a lány anyukája már tudja. hogy a korai szülés miatt mennyi mindenről kellett lemondania az életben. Még ha nem is hiszed, de egy felelőtlen ember még a 17 éve az ember. Nem hiszi el a szüleinek azt hogy próbáljon még élni, tanulni, mert ha valami beüt, akkor a lány fogja a felelősséget viselni, nem egy 17 éves fiú. A gyerekszüléssel vége a könnyed életnek, jön az a nagybetűs élet. A mai szórakozásról pedig színte csak rosszakat hallanak a szülők, nem is alaptalanul. Hát ne várd, hogy ne próbáljanak vigyázni a gyerekeikre.
2012. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Épp ezért kell mindent átbeszélni...én hálistennek magamtól is észhez kapott ember vagyok, és nem történt sose baj, meg semmi balhé, de ez nem a szüleim nevelésének, v szigorának az eredménye.
2012. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Két egyértelmű okból féltik a lányokat jobban: ők esnek teherbe, és őket lehet megerőszakolni.

A fiúknak a szex nem hordoz magában ennyi kockázatot, "legfeljebb" összeszed valami viszketőset. (Igen, tudom, hogy halálos, gyógyíthatatlan betegséget is kaphatnak...ahogy a lányok is.)

2012. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!