Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg a szüleimnek,...

Hogy mondjam meg a szüleimnek, hogy pszcihológushoz szeretnék járni?

Figyelt kérdés
Hogy kérdezzem meg , hogy ne nezzenek retardaltnak??

2014. ápr. 16. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Anya, szeretnék pszichológushoz járni.
2014. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem kell túlkomplikálni. Apu, anyu, azt hiszem, szeretnék pszichológushoz járni.


Ennyi.

2014. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de.... ajj félek hogy kiröhögnek hogy jajj a kamaszkori problémák?! igen lehet az, de akkor is úgy érzem szükségem van rá... valami bevezető kéne nem csak ígyközölni velük. :) amúgy ment a zöld pacsi mindenkinek
2014. ápr. 16. 19:44
 4/13 anonim válasza:
7%
én is jártam, de kb 2 hónap múlva azt mondta, hogy nem tud rajtam segíteni, szóval ha úgy érzed komoly a baj akkor ne menj.
2014. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Úgy gondolod, hogy a szüleid nem lennének megértők, és kinevetnének?
2014. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hat nemtudom... nem igy muhahhaaa dilidokiii hanem csak diszkreten megmosolyognanak... en ilyen vagyok felek meg a szuleim elott is megnyilni vagy barmi szoval nemhiszem hogy komolyan vennék hogy van nemi problémám
2014. ápr. 16. 20:05
 7/13 anonim ***** válasza:
ha ez frusztrál akkor még ne mond meg, csak menj el, kérd meg a háziorvosodat, hogy írjon egy beutalót vagy hogy mondják, és kapsz időpontot, és ha úgy érzed készen állsz rá elmondod nekik, ez se nem hazugság, meg még talán nem is titkolózás, csak egy kis várakozás
2014. ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs kedved mégis jelezni a szüleid felé, hogy mi az ami bánt?Hátha megtudjátok oldani együtt a problémát, vagy eleve a szüleid azt tanácsolják, hogy igen menjél el a pszcihológushoz.
2014. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mondd azt nekik, h anya, apa, komoly gondokkal kuzdok. Azt hiszem egy pazichologus megoldhatna a gondjaimat. Hiaba okoz ez nektek anyagi gondokat, megeri az aldozat. 50 percert 15 ezer forint nem olyan sok! Eleg lenne heti par alkalom.


Ennyi.

2014. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mond hogy olyan próblémáid vannak amiről nem a szüleidnek szeretnéd elmondani
2014. ápr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!