Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan értessen meg anyámmal,...

Hogyan értessen meg anyámmal, hogy hagyja abba ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés
Most érettségizem, és az egyik tárgyból emelt szinten fogok vizsgázni. Sajnos rosszul osztottam be az időmet, és nem lesz elég időm, hogy befejezzem a tananyag teljes átismétlését. Emiatt anyám állandóan azt mondogatja, hogy ha képtelen vagyok megtanulni vmit, akkor minek megyek emeltre. Állandóan csak lehord, és agyserkentő bogyókkal akar teletömni. (Korábban sem jöttek be, nem is hiszek bennük.) Hogy állíthatnám le anyámat? Elég ha én idegeskedem amiatt, hogy már nincs elég időm, neki már nem kéne olajat önteni a tűzre. Már vannak előrehozott érettségijeim, mind 5-ös lett, ezért nem is értem, hogy miért vágja hozzám, hogy hülye vagyok a tanuláshoz. Bocsi, ha zavaros lett, de azért remélem értitek a lényegét.
2014. ápr. 17. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ez tényleg elég zavaros....
2014. ápr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod neki, hogy az időt nem tudod visszaforgatni, ez van, kéred szépen, hogy ha már így történt, segítsen kihozni a jelen szituációból a legjobbat - mégpedig azzal, hogy nem hátráltat a szidalmaival.
2014. ápr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

feletteb idegesito, mikor az oknal mar sokkal jobban idegesit a szuloi okossag ismetles folyamatosan.

megertelek.

2014. ápr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!