Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek, ha kevesebbszer...

Szerintetek, ha kevesebbszer beszélnék skype-on anyámmal akkor jobban hiányoznék neki?

Figyelt kérdés
Külföldre költöztünk jobb fizetés miatt,és anyámmal skype-on tartjuk a kapcsolatot.Általában félévente tudunk hazautazni,mert sokba kerül az út,és a szabit is nehéz összehozni.Tavaly karácsony előtt kirugtak és mivel én nem dolgoztam a párom szabit vett ki,és hazautaztunk.Utána visszamentünk külföldre, és találtam munkát csak sajnos nem sokáig élvezhettem a munkát,mert munkavégzés közben balesetet szenvedtem,és egy hónap betegállomány után arra hivatkozva,hogy én már nem tudom a munkát elvégezni elbocsájtottak.Gondoltuk a párommal húsvét környékén hazautazunk.Mindjárt hívtam is anyám ,hogy elújságoljam a jóhírt,de döbbenetemre ő teljesen kikelt magából és úgy beszélt velem,olyan hangnemben mint ha nem is felnőtt nő lennék.Azt mondta,hogy minek megyünk ennyiszer haza?Döntsük el,hogy hol akarunk élni,meg hogy ennyi pénzünk van,hogy megint erre költjük a pénzt.Tudom,nem állunk jól anyagilag,hiába élünk kinnt,de valahogy ha megtudtuk oldani hazamentünk,mert hiányoztak a szüleink és a barátok.Anyám viszont úgy látom elégedett az évi két látogatással,mivel skype-on gyakran lát és beszél velem,de én nekem többet jelent a személyes találkozás,ha átölelhetem őt.Valahogy ezek után el is ment a kedvem,hogy hazamenjek.Amúgy tavalyelőtt karácsonykor ugyanígy beszélt velem,akkor is hazaszerettünk volna menni,de akkor is lebeszélt volna minket,de ennek ellenére hazautaztunk.Most viszont teljesen elkeseredett hangulat lett úrrá rajtam,lehet anyám örül,hogy kinnt élek,és nem hiányzom neki?Mit gondoltok erről?Mit tennétek a helyemben?Arra gondoltam,nem tudom jó ötlet-e,de nem fogom skype-on olyan gyakran keresni őt.
2014. ápr. 1. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
én se sürün keresném skype-on, nekem meg sok is az évente kétszeri hazalátogatás...
2014. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én évente háromszor megyek haza. Most nem akartam hazamenni húsvétkor, de Anyukám nem nagyon örült neki, így kénytelen voltam összehozni, pedig ez most nem annyira jött jókor. Persze örülök, ha találkoznunk és csak azért mondom, hogy lásd nem minden anya olyan mint a tied és nekem is határozottam szarul esne, ha nem akarna velem találkozni!
2014. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!