Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hajtanátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hajtanátok egy olyan bigére, aki 19 éves és egy 47 éves férfivel van együtt?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy lány még 2 hónappal ezelőtt és azt mondta, hogy nincsen párja. Ebben a 2 hónapban próbáltam őt felszedni, hogy legyünk együtt, de valamiért csak nem adta be a derekát, míg végül egy közös ismerősöm fel nem világosított, hogy lényegében egy nagypapakor elején lévő faszival kavar, de bujkálnak, mert szégyelli a dolgot.

Hát őszintén szólva ez eléggé elvette a kedvemet tőle, de még mindig nagyon szeretem, mert olyan a csaj, mintha az ikertestvérem lenne, a másik felem vagy mi, annyira jól kijövünk és annyi a közös témánk és rohadt jól is néz ki.


Hagyjam? Most kissé össze vagyok zuhanva. Meg kitudja még mi derül ki róla, ha egy ilyet képes volt meglépni és nem ütközött az értékrendjébe a 28 év, akkor lehet még lennének vele kapcsolatban meglepetések... :\


21/F



2013. nov. 20. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pont azért van idősebb pasival mert nem gyerekekkel akar járni, úgyhogy szerintem semmi esélyed nála, és nem kell irigykedni senkire ha szeretik egymást akkor az ő dolga hogy hány éves pasival van
2013. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hagyd békén és magadat se kavard fel, van nő akit idős f4sz vonz sajnos érthetetlen de így van tehát ne hajts rá
2013. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez nem irigykedés. Ha te szeretsz valakit, akkor azt szeretnéd, hogy veled legyen. Ez most teljesen mindegy, hogy kivel van együtt, akkor is az a vágyad, hogy veled legyen.

Bár mondjuk jobban elfogadnám a dolgot, ha nem egy nagyfaterről lenne szó, ezt bevallom őszintén.

2013. nov. 20. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan lányt kell szeretni akinek nincs pasija ennyire egyszerű
2013. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyenkoru palival jar akkor vagy nincs megelegedve a korabeliekkel vagy csak szimplan bolond
2013. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy jár vagy együtt él vele, lehet hogy csak a "támogatója", akivel szerződésük szerint mondjuk havonta 200-300 ezer Ft-ért hetente 1 éjszakát együtt tölt + hetente egyszer-kétszer még a férfi egy-két órára meglátogatja.


Az ilyen csajok mellette buliznak, ismerkednek, lehet, hogy te is egy ilyenbe botlottál.


Ha rendesebb lányok közül is válogathatsz akkor tedd azt, de ha reálisan úgy értékeled, hogy tőle könnyebben kaphatsz szexet, és környezetedben nincsen olyan szóba jöhető csaj, aki előtt ezzel elásnád magad, nem vagy annyira finom lelkű sem, hogy ez lelki törést okozzon, akkor meg hajrá.

2013. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz valakit, akkor az a legfontosabb, hogy ő boldog legyen.


Te csak magadnak akarod a csajt - ez nem szeretés, maximum vágy.


Nem ugyanaz...

2013. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem.
2013. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!