Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

21 éves egyetemista lány vagyok. A szüleim nem tudják, hogy volt már kapcsolatom, és gondolom azt sem, hogy már nem vagyok szűz.

Összejöttem egy 25 éves sráccal, akinek tetoválásai és piercingjei vannak. Szakmunkásként dolgozik, ami engem egyáltalán nem zavar, de a szüleimet valószínűleg zavarná, hogy nem jár(t) egyetemre. Az egyetem lenne a kisebbik dolog, a külseje miatt biztosan kiakadnának. Nagyon rendes, kedves velem, és engem nem zavar, hogy nem agyoniskolázott.

A bátyám azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele, mit mondanak, mert ő is úgy vette el a feleségét, hogy anyám ellenezte...

Szerintetek hogy mondjam el, hogy ne akadjanak ki?

Te hogy fogadnád, ha a lányod összejönne egy ilyen fiúval?



2014. ápr. 20. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szépen, nyugodt körülmények között, összehívod anyud apud, és elmondod, h van egy fiú akit megismertél és jól elvagytok együtt egy kapcsolatban, és hogy szeretnéd, ha megismernék, és elfogadnák. Valószínű az elmondottak alapján, hogy mégsem fogadják el, sajnos nem tudsz mit tenni, engem utáltak a párom szülei, most meg, hogy odaköltöztem hozzájuk az építkezés idejére, nagyon megkedveltek. Ez a jobbik eset.
2014. ápr. 21. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem normális, hogy huszonegy évesen ilyesmitől félsz. Az meg, hogy egy lepukkant, tetovált szakmunkással jársz a te "kereszted", nem vagy már tizenéves, hogy anyádé is legyen. Nőj fel.
2014. ápr. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagy. Én már ott kiakadtam, hogy a szüleid a szüzességedet féltik. Tessék felnőni. Magán életedet ne rendeld alá anyád, apád elvárásainak, mert akkor csak anyuciék pici kislánya leszel. A nők sem szeretik anyuci pici fiát, de a férfiak sem anyuci pici lányát.
2014. ápr. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 meme23 ***** válasza:
Az életben nem szüleink elvárásai kell hogy irányítsanak bennünket. Az ilyen szülőknek ne akarj megfelelni. Ők úgy is találnak ürügyet, hogy beléd kössenek, irányítsanak téged. Na hagyd!
2014. ápr. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vallásosak a szüleid, vagy csak ennyire egy sosem volt kor képviselői? Akár hogy is van, felnőtt vagy viselkedj is úgy. Ellenkező esetben majd 40 éves korodban lehet hogy elengednek egy randira. MONDOM LEHET!!!
2014. ápr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21 éves vagy, jogilag felnőtt. Jogod van ilyen férfit választani.

A felnőtt életnek vannak nehéz pillanatai. Ez ilyen lesz, amikor ki kell állnod a férfiért, akit szeretsz. Lehet, hogy kiakadnak. EZ is benne van.

2014. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!