Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hiányzom-e még a gyerekeimnek,...

Hiányzom-e még a gyerekeimnek, és szeretnek-e még engem?

Figyelt kérdés
Elvált apuka vagyok, féléve nem láttam a gyerekeimet, mert az anyjuk nem adott rá lehetőséget.

2014. ápr. 22. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Miért is törődsz te ebbe bele??
2014. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Ne törődj bele. Bátyám beletörődött. Vannak régi levelei a gyerektől, hogy mennyire imádja őt a gyerek, meg azt akarja, hogy büszke legyen rá stb. Láthatáson mindig tök jó volt, nagyon jól kijöttek, a fenekét kinyalta, imádták egymást.

Aztán olyan hülye volt, hogy belement, hogy a felesége külföldre vigye a gyereket, akit onnan aztán alig engedett haza, végül egyáltalán nem és két év alatt úgy kimosta az agyát, hogy a gyámhatóság előtt azt mondta a már tizenöt éves fiú, hogy világ életében utálta a láthatásokat, meg az apját, mindig milyen rossz volt neki, meg ilyenek. A gyámhatóság meg erre annyit mondott tesómnak, hogy törődjön bele, hogy nem kíváncsi rá a gyerek.


Ne hagyd magad, ne engedd, hogy eltávolodjanak tőled, mert ki tudja mivel tömi a fejüket, ha nem tudod megmutatni, hogy szereted őket stb. akkor később már nem lehet visszacsinálni!

2014. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Ezért nem kell bedőlni, ha sárkányka el akarja vetetni magát veled... Csak gyereket akar, meg gyerektartást, nem téged és rendes családot.

Hát a gyerekeidnek biztosan hiányzol, ez nem kérdés. De könnyen lehet, hogy az anyjuk ellened neveli őket, és mivel a gyerekek nagyon könnyen befolyásolhatók, hisznek az anyának, akivel élnek, így ha arra neveli őket, hogy az apjuk rossz, elhagyta őket, akkor ők nem fognak nagyon keresni téged.

Neked kell keresned őket, és ha majd felnőnek, akkor könnyebben fogsz tudni velük találkozni, akkor helyre hozható a kapcsolat. Addig nem egyszerű. De ne a gyerekeket okold, legyél velük türelmes. ha nem bíznak még benned, akkor is....

2014. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én 3 éve váltam el, az extől, amit persze nem is bánok. Nekem 2 gyerek van, 8 éves a fiam, és 10 éves a lányom. Nekik is mosva van már az agyuk, járnak minden vasárnap egy ún. gyülekezetbe, a lányom rettenesen apás volt, ma már nem az. :-(
2014. ápr. 22. 16:45
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak onnan tudom, hogy van 2 gyerekem, hogy rövidebb a fizetésem havi 40 ezer forinttal.
2014. ápr. 22. 16:49
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor rendőrrel mész a legközelebbi láthatásra, és ott magyarázza meg az elvált feleséged, hogy miért nem engedi neked a gyerekeket. Ne legyél már puhapöts!
2014. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem úgy megy, hogy rendőrrel megy. És a gyámhatóság is sok esetben szarik az apa fejére. Mondom nálunk úgy volt, hogy IDEIGLENESEN vihette ki a gyereket és mikor elkezdett baj lenni a láthatással, mert nem engedték haza, akkor se adott értelmes segítséget a gyámhatóság, sőt a vége az lett, hogy törődjön bele, hogy nem kíváncsi rá a fia.
2014. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igaza van az előttem lévő hozzászólónak, mert a rendőrség is egy olyan dolog mint, a gyámügy, egy rakás szar, és nem biztos az a "puha pöts" sem. Anno még házasság ideje alatt az ex öngyilkos akart lenni állítólag, elment x helyre, ezt az x helyet mástól tudtam meg. Odamentem rendőrökkel, akkor már azt mondta a rendőröknek, hogy ő nem akart öngyilkos lenni. Ki volt a sáros ? Én mert, én félrevezettem a "hatóságot" :-(
2014. ápr. 23. 05:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztos hiányzol nekik, bár nem értem a kérdést hacsaknem el vagy tiltva tőlük bírósági végzéssel.


Azért nem értem amúgy mert ha van láthatási akkor hetente látod őket ergo csak a fantáziádtól és a kreativitásodtól függ hogy milyen programokat szervezel nekik. Pl. szabadtéri programok, lovarda, játszótéren tollasozni, focizni, társasjáték közös biciklizés és stb.

2021. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!