Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám ma megtudta, hogy a...

Apukám ma megtudta, hogy a nővérem (18 éves) egy nála tíz évvel idősebb fiúval jár. Azt, hogy fiúja van, eddig is tudta, de a korát csak most tudta meg és nagyon kiborult, már azt is mondta, hogy nem érdekli a lánya, igaza van?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 19:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%

Értelmezési problémátok van,vagy direkt kötözködtök???



Kérdező: nem,nincsen igaza.Mitől borult ki,hogy 28 éves? Szerintem teljesen ideális,semmi baj vele.Amúgy ha a pasi rendben van,elég buta dolog emiatt haragudni.

2014. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
57%

Csak azért nem törődik már a lányával, mert 18 éves létére egy 28 éves fiúval van? Hát ez abszurd.

Egy az, hogy egy 18 éves lány és 28 éves fiú egy érzelmi, értelmi szinten van. Másik, hogy a lánya lényegében már felnőtt, el kéne fogadja a döntéseit. Kiborulni 10 év korkülönbségen? 18-20 év felett ez már nem számít soknak.

2014. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom az apudat az háboritotta fel, hogy 10 évvel idõsebb pasival jött össze.Ha látja, hogy boldogok és valóban nem használja ki a tesódat, egy nap meg fog békülni a helyzettel.Most persze, hogy mérges, hiszen meglepte a hir!
2014. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
18%
Váratlan, derült égből villámcsapás, Eh, annak van igaza, hogy csak egy hímnemű nem APA!
2014. ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
63%
Lehet azért akad ki mert titkolta a lány. Mondjuk szerintem is sok még 18 évesen egy 28 évessel járni. Nővéred még jobb esetben bőven tanul, a férfi meg már simán vágyhat családra is.
2014. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
29%
Képzelem, milyen mérges lesz az apuka, ha megkérik a növéred kezét!!! (Szerintem a növéred fiujànak az életkora nem tartozik az édesapàdra. Abszolut nem. Csak a növéredre és a fiujàra.) Az apukàtok szemmel làthatolag nem vette észre, hogy felnött nö lett a gyermek kislànybol.
2014. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
14%
Te véletlenül nem az apa vagy? Már csak a pontozásod miatt!
2014. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
55%

Na hát azért ne tegyünk úgy, mintha normális lenne. Egyáltalán nincsenek egy szinten, egy 28 éves férfi pár éven belül már jó esetben családot akar alapítani, dolgozik. Míg egy 18 éves még csak most kezd el igazán élni, tovább tanul és még folytathatnám.

Akkor eltudnám fogadni ezt az egész helyzetet, ha látom, hogy valóban szereti a lányomat, és nem csak kihasználja, ami azért sok esetben jellemző a 30-as pasikra.

2014. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
23%
Na megyek, a kamu nem érdekel!!!
2014. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Nem, nem az apa vagyok és nem pontoztam le senkit. Még a primitív kötekedőket sem.

A többieknek köszönöm a választ!

2014. ápr. 22. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!