Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek (folytatás lent)?

Mit tegyek (folytatás lent)?

Figyelt kérdés
Na szóval... Anyámmal összevesztem nagyon,mert mindig kiabált velem meg is ütött, kínos helyzetekbe hozott mindenki előtt, folyton sírtam miatta. Most meg azt mondta, hogy vagy én megyek el vagy ő a tesómmal. Apám nem szól semmit ... Rendőrségre nem tudom fel jelenteni, mert nincs bizonyíték, nagyszülők, szomszédok, barátok nincsenek. Gondoltam, hogy öngyílkos leszek, de a kés a kezemben, annyira remeg, hogy nem tudom megtenni...Hova mehetnék ? nincs kire számítsak. Segítsetek, kérlek...

2014. ápr. 23. 15:10
 1/6 anonim válasza:
82%

Eszedbe ne jusson öngyilkos lenni!

Az életet meg kell becsülni, bármilyen rossz is. És különben is, az öngyilkosság egyenlő a kárhozattal, azaz a öröké tartó szenvedéssel a pokolban, és az biztos rosszabb lenne a mostani életednél...


Fordítsd a tekinteted a holnap irányába. Reménykedj a jobb jövőben. Ülj le és beszélgess az anyáddal. Próbálj meg vele kibékülni, beszéljétek át az egész dolgot. össze jön az ne aggódj.

2014. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nehogy meggyilkold magad!!! Megtenni úgy sem bírád, mert ahogy a kés hegye hozzá ér a testedhez az fájni fog és valószínűleg elengeded a kést fájdalmadban. Apa nem tesz semmit? És a testvér? Senkivel nem vagy jó kapcsolatban? Közeli barátok, rokonok? Ha ők sincsenek, akkor fordulj az iskolán belül az osztályfőnökhöz, mást tenni nem tudsz.
2014. ápr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Kussolsz, és kerülöd, de nem mész sehova.


Próbálkozhatsz holmi gyermekvédelmi izéknél, de semmi értelme, mert olyankor mindenki viselkedik.


Ha elkezdesz öngyilkolni akkor ő győzött, neked meg semmi hasznod belőle. Ha élsz, azzal szivatod.


Kidobni amúgy nem tud, mert ő a hivatalos gyámod, nagykorúságodig köteles etetni, meg lakhatást biztosítani. Ha kizár, az lesz igazán jó, mert akkor rendőrrel mehetsz vissza, és élből ő lesz a hibás.

2014. ápr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De, hogy beszéljek amikor a helyről is menekül, ha a közelben vagyok ??? a múltkor az utcán mentünk és akartam venni egy fagyit, viszont nem hagyta. mondtam jó anya ... és előre mentem. Jött egy csapat ember erre utánam kiálltja '' Hülye majom, d*göljél meg már..'' Erre én elkezdtem sírni. Az emberek minket röhögtek. Oké, hogy azt mondja menyjek el, de hova ???
2014. ápr. 23. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom hogy ilyen anyukád van... Nagymamáék nincsenek? Apukával próbálj meg beszélni, próbáld rá venni őt
2014. ápr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyszüleim nincsenek már :( Apukám nem nagyon van itthon és nem is szokott meghallgatni vagy ha meghallgat akkor is egyet mosolyog, majd azt mondja ''nem hiszem...''
2014. ápr. 23. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!