Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet egy fiú gyereket...

Hogyan lehet egy fiú gyereket úgymond nőnek nevelni?

Figyelt kérdés
Számomra érthetetlen ... mert nőnek volt nevelve azért olyan ... nem is értem.

2014. ápr. 29. 17:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Mi bajod van?
2014. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
En sem ertem.
2014. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak nőiesen nevelni lehet. Egyes társadalmakban szokás volt lányokat férfiként nevelni például.
2014. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
79%
Ez hülye kérdés! amúgy nemlehet ha te azt akarod hogy nőljön mégegy keze szerinted nőni fog?
2014. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak ilyen szülõk, de még nagyszülõk is.En is tapasztaltam a családban.
2014. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Hát van olyan szülő, én ismerek olyat. Unokatesómat keresztapám fiúnak várta, neki a lány nem gyerek...

Mindig fiúként kezelte, rövid haja volt, fiús ruhákba járt. De mondjuk felnőtt korára ez nem látszik meg rajta, sőt, talán inkább pont az ellenkezője. Magassarkút hord, hosszú nőies haja van, mondjuk szoknyát nem szeret hordani. De mondjuk ettől nem lett leszbikus például. Viszont az apját utálja, no nem csak emiatt, hanem úgy általában, mert nagyon rossz természetű, parancsoló ember.

2014. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Én se!


Mert hogy nem tud kiállni magáért, meg hogy a szülei teljesen úgymond uralkodnak rajta.

2014. ápr. 29. 17:19
 8/20 A kérdező kommentje:
Szóval, hogy nem férfiasan viselkedik, hanem inkább meghunyászkodik, mert a szülei minden törekvését letörik, engedelmességre nevelik...úgymond lánynak nevelik. Nem értem, de látom ti sem.
2014. ápr. 29. 17:21
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki nem tud kiállni magáért, egyáltalán nem nemfüggő. Bár ha nagyon intenzíven félrenevelték, megpróbálva olyanná alakítani, ami idegen a személyiségétől, akkor attól összezavarodhatott, ami befolyásolhatóbbá teszi az embert...
2014. ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Értem, és ezt később ő hogyan tudja magában korrigálni ?
2014. ápr. 29. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!