Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy értessem meg anyukámmal,...

Hogy értessem meg anyukámmal, hogy nem rejtegetek semmit, csak megalázónak érzem, hogy turkál?

Figyelt kérdés

Négynapos osztálykirándulásra körültekintően pakoltam be, réteges ruhákat, ragtapaszt-szúnyogirtót, ilyesmiket, tehát nem alkoholt (májprobléma plusz saját elvek miatt nem iszom), nem drogot, nem leehető epres tangát, és amikor elkészültem, listát írtam abból amit elpakoltam, hogy biztosan minden meglegyen, és csak a legszükségesebbeket vigyem.


Anyám ennek ellenére szükségesnek érzi, hogy az akkurátusan bepakolt kis táskámat szétcincálja, hogy megnézze, mi van benne. Hiába mondtam, inkább a listát nézze, semmi más nincs benne, csak ami a listán van, nem enged. Ragaszkodik ahhoz hogy 'majd ő bepakol nekem' és majd ő 'átcsomagolja a cuccom'. Nem mintha takargatnék valamit, de nagyon megalázónak érzem hogy mindenáron kutakodni akar. Mit mondjak neki hogy tartsa tiszteletben a táskáim?

17/l


2014. ápr. 30. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Tart ki! egy év és menekülhetsz! Gondolom magából indul ki. Édesanyád ugye egyedül nevel?
2014. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
A 10 éves fiamnak én is átpakoltam a holmiját mert a fele se fért bele a táskájába :), de nálatok nem ez a helyzet. Húúú, anyudnak fel kéne nőni a feladathoz és kicsit szabadabban kéne téged engedni, maholnap felnősz és önálló leszel...A hogy értessem meg anyukámmal kérdésedre pedig te magad megadtad a választ, mond el neki, hogy ez megalázó, soha nem adtál okot arra, hogy ne bízzon benned!
2014. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
"Mit mondjak neki hogy tartsa tiszteletben a táskáim?" Ugyanigy, ahogy itt irod. A tàska és a tartalma a személyes tulajdonod - még ha ö vàsàrolta is. Nincsen joga hozzà, hogy kutakodjon.
2014. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

- Anya! Ilyen hülyének nézel, hogy 17 évesen nem tudnék mástól piát, cigit, füvet szerezni?

- Anya, Ilyen hülyének nézel, h nem tudok összepakolni 4 napra egyedül?

- Anya, nem megy semmi érdekes a tv-ben, h az én táskámat sasolod állandóan?

- Anya! Nem érzed, h felettéb ciki lenne, ha megtalálnád a vibrátoromat?

- Anya! nem érzed, h ciki vagy?

- Anya köszi, h belenyúlsz a táskámba, mert a Pisti elrejtett benne egy fehéregeret, és én félnék megtalálni.

- Anya, ha ilyen dedós vagyok, h Te nézed át a táskám, akkor olyan dedós vagyok, h többet nem is fogok se mosogatni, se takarítani.

- Anya, ha ennyire pakolhatné

kod van, ugorjatok le apával a Balatonra. rátok férne a kikapcsolódás.

2014. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, egyedül nevel. Köszönöm a válaszokat, hát átpakolta a táskám tartalmát de ez van. Rendesek vagytok nagyon hogy próbáltatok segíteni. Majd jövőre önállósodhatok :D
2014. ápr. 30. 18:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodtan pakold vissza, már 17 vagy és nem 1,7 éves.
2014. ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csak 14 vagyok de anyám nálam is keresi mindig! Múltkor rám rontott azzal hogy hol a cigi meg a pia...
2014. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ez elég égő édesanyádra nézve.
2014. máj. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tudom, hogy már kicsit késő a válaszom, de ha nem baj, azért leírnám.

Most áprilisban voltunk egy négynapos kiránduláson Szlovákiában és bőröndöt vittem. Kértem anyát, hogy segítsen bepakolni, meg nézze meg, hogy nem viszek-e felesleges dolgot. Erre a fejemhez vágta, hogy már 13 éves vagyok, meg tudom csinálni magamnak is. Na én akkor kiégtem :'D

2016. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!