Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kellemetlen helyzetben vagyok,...

Kellemetlen helyzetben vagyok, mit tegyek? [többi lent]

Figyelt kérdés
Sziasztok, 18 éves vagyok, Pécs mellett élek egy kis faluban. Apukámmal és 16 éves öcsémmel élek, anyukám 2 éve elköltözött az anyjához, azóta alig beszélek vele. Nem úgy az öccsével (31), akivel szinte testvéri a viszonyom. Ő és a felesége kitalálták, hogy elmennek idén Ausztriába valami nagy vidámparkba és szóltak nekem is, mert tudják hogy szeretem. Kis habozás után igent mondtam, csakhogy nem tudtam, hogy anyukám és az új férje is jönnek, akit finoman szólva sem bírok. Apukám ezért most elárulva érzi magát, és én nem akarom őt megbántani, de ugyanakkor elmenni is szeretnék. Tanácsot várok!

2014. máj. 4. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el, ha szeretnél. A többi nem fontos.
2014. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg apukádnak, hogy nem anyukád miatt mész.
2014. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Igen, erre gondoltam, de nem változtatott az álláspontján.
2014. máj. 4. 22:29
 4/6 Bence_ ***** válasza:
Beszélj vele. Mond el neki amit érzel és az egészről gondolsz. Hogy szívesebben mennél vele.
2014. máj. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem először is engeszteld ki az apudat aztán ha még van kedved menj el nyugodtan Ausztriába és még ha nem is bírod a pasast vágj jó pofát!
2014. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt az egészed meséld el apudnak,magyarázd el neki hogy szeretnél ezzel a lehetősséggel élni,de őt sem akarod megbántani.

Szerintem ha normálisan leülsz vele megbeszélni akkor nem lesz probléma!Nyugi! És bátran beszélj mindig apuddal!

2014. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!