Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak ebben a kellemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a kellemetlen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak, édesanyámmal lakom. Annak idején azért mentem édesanyámmal, mert azt hittem ott jobb lesz. 11 éves húgom édesapámnál él. Mostanában nagyon jól érzem magam velük, és otthon anyáékkal egyre rosszabb a helyzet. Amikor édesapámnál vagyok ás haza kell menni nagyon rossz hangulattal megyek, mert tudom hogy otthon a veszekedés meg stb megy. Mit kellene csinálnom? 2 hetente szoktam járni be apáékhoz. Amúgy az is gond hogy mi másik városban lakunk a húgomék meg megint. 16/F
2013. márc. 5. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem a problémák elöl nem tudsz elmenekülni.

Kicsit úgy érzem, hogy most otthon gázos a légkör gyorsan meneküljünk aphoz.

Aztán mikor apu is megszid, meg nála is tanulni kell, meg nála sem hagyhatom az alsógatyámat a wc-ben és ott is folyamatos viták lesznek, akkor meg vissza anyuhoz.


Amit tehetsz, hogy ezt elmondod anyukádnak. leülsz vele kettesben és elmondod, hogy bizony úgy érzed sokat veszekedtek, vagy ök sokat veszekednek, és neked ez nem jó, apukádnál jól érzed magadat.

apukáddal mindenképpen sürítteni kellene a találkozót, és akár ott is tölteni 1-1 hetet, pl ünnepekkor, iskolaszünetekkor.

2013. márc. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha közös a felügyeleti jog,és apukád benne van te 16 évesen dönthetsz úgy h apudékhoz költözöl
2013. márc. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Költözz apádhoz.Anyád max megver érte, ha nem komplett.
2013. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ügyvédként mondom: menj be a gyámhivatalba (tudom megtalálod) és mondd el. Nem részletezem: ők tudnak segíteni.
2013. márc. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!