Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom az anyámat! Mit tegyek?

Utálom az anyámat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem lehet elmondani hogy mennyire utálom>.< az okát nemnagyon szeretném elmondani de lehordott mindennekna semmiért és utána megint azfog jönni hogy max 20perc és puszilgat mindha semmi sem történt volna..De pedig elég komoly dolgokat vágott a fejemhez..vagy nem nyugszik meg és megver ahogy ha ideges ezt teszi pl:egyszer azt mondtam hogy nem akarok beleavatkozni a szerelmi életébe apávl a kitalációival és elkezd orditani és brutálisan megvert és nagyon fájt..elegem van mit képzel magáról ki ő???és a fejlödésemet is akadájozza rendeteg dologal had ne mondjam:((( kivül nemlátszik de belül egy roncs vagyok:"(
2014. máj. 5. 09:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

Írhatnál azért konkrétumokat...

Ő az anyád és ez alapján, amit eddig írtál inkább mellette állok.

2014. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lany vagy?
2014. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok
2014. máj. 5. 09:21
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős vagy. De ha tényleg rendszeresen megver, akkor kérhetsz segítséget. Persze nem itt.
2014. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát ha begurul de sokszor káronkodik velem szerintem annyi elég hogy álltalánosba járok.
2014. máj. 5. 09:34
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

Én a helyedben megkeresném a Helyesírási kéziszótárat, mert már leesett a polcról.

Az ordibálás és az elverés nem megoldás az tény, de próbálj úgy viselkedni, ahogy neki megfelel, így megúszod ezeket.

2014. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mindent ugycsinálok max 1x2x jogosan szolok neki de akkor legtöbbször Semmi nincs olyankor
2014. máj. 5. 10:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Menj be a gyermekvédelmibe és kérd, hogy helyezzenek el egy otthonba.
2014. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mindjárt jönnek az elhagyott anyukák, akik szerint a gyereknek csend a neve:((
2014. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Költözni nem tudsz albérletbe? Más rokon, aki nem idegbeteg?
2014. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!