Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom az anyámat. Mit tegyek,...

Utálom az anyámat. Mit tegyek, hogy többet ne keressen?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy kicsit erős ez a kifejezés de ez az igazság. Mindenről ami rossz volt az életemben, arról ő tehet. Gyerekkoromban egyedül nevelt, illetve néha hazahozott pasikat, ugyanolyanokat mint amilyen ő volt. Alkoholista volt. Leszokott a piálásról pár évre de utána megint visszaszokott. Amikor terhes volt velem már akkor is ivott de nekem nem lett bajom vagyis nem tudok róla, kiskoromban sokszor hagyott egyedül és emlékszem milyen szar volt minden. 19 éves koromban elköltöztem otthonról (most 24 vagyok), akkor nem tudta, hogy hol vagyok meg hogy élek-e még egyáltalán de egyszer értesítettek, hogy volt egy balesete és kórházban van. Hát én akkor elmentem hozzá, próbáltam vele beszélgetni meg ilyenek, próbáltam rajta segíteni, hogy megint normális legyen mint akkor abban a pár évben volt de nem sikerült. Hála neki elkezdtem drogozni, elég keményen nyomtam de már rég leszoktam. Megint eltűntem. Újra segíteni akartam de átvert, én meg túl naiv és jószívű voltam és tudtam, de nem akartam róla tudomást venni, hogy hova teszi a pénzt amit adtam neki. Megint eltűntem 1 évre de most megtalált. A szemébe mondtam mindent ami jött, nem kíméltem. Azt mondja szeretne megváltozni csak segítsek neki. Valahogy nem tudok hinni neki... ezért azt szeretném, hogy soha többé ne keressen és ne is álljon szóba velem. Most már nincs pénzem arra, hogy megint elköltözzek pedig tudom, hogy azt kéne. Így talán az a legjobb megoldás ha megutáltatom magam, de ezt nem tudom hogyan érjem el. Mit tegyek?
2013. dec. 15. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:

csak ne adj neki pénzt

hidd el, egy-kettő meg fog utálni

2013. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha együtt laktok, akkor hogy akarod elérni hogy "ne keressen"? Ezt nem nagyon értem.
2013. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

2.

egy szóval sem írta a kérdező, hogy együtt laknának

szövegértelmezés: az anyja megtalálta, ő pedig a mostani lakásából nem tud most elköltözni, elbújni az anyja elől

2013. dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
3. és miért kell ilyen bunkónk válaszolni? Én így tettem fel a kérdést? Köszi amúgy.
2013. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha nem adok akkor is keres. Akkor adtam csak, azóta nem. Hála a jó istennek nem élek vele, inkább lennék hajléktalan.
2013. dec. 15. 22:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

mi volt neked ebben a bunkó?

csak megmagyaráztam azt, amit nem értettél


most ezt is át kell fogalmaznom?

2013. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Ami legfontosabb, hogy a drogot, meg az italt a lehető legtávolabbra kerülitek, Anyukádnak sajnos már késő lehet, de előtted még van hosszú élet. Ne légy olyan, mint ő. Nem megoldás a problémákra, szeretett kishazánk úgy van megkonstruálva, hogy aki kiesik a menetből, azt elviszi a NAV, a bíróság, a hajléktalanok, stb...

Ha jót akarsz, el innen, az országból...

2013. dec. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Osztom az utolsó véleményét ! Ha nyugodt ,élhető jövőt akarsz magadnak ,valóban elmész ebből az országból !!! Nem bánnád meg ,hidd el ...
2013. dec. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű, mint az egyszeregy: ki kell zárni az életedből egyszer s mindenkorra. Én azt tettem.


Tényleg a legjobb jó messzire elkölözni tőle, telefonszámokat lecserélni, titkosíttatni, közösségi portálokról kitiltani, lezárni, bárki rokontól, ismerőstől üzenget, azokat is kitiltani (egy harmadik ember ritkán vállal postás szerepet ilyen ciki ügyben).

Címedet ne tudja meg soha. Ha mégis levelet ír (nem e-mailt), akkor olvasatlanul és bontatlanul vissza az egészet neki, de egy sor saját szöveg nélkül!).


Nem kell megutáltatni magad, hanem meg kell tanulnod a normális önkontrollt. Te élsz, ahogyan élsz, ő peidg úgy, ahogyan él, és ha a fentieket teszed, amit írtam, akkora fal lesz köztetek, hogy senki át nem hághatja.


Csak akkor, ha TE akarod.

2013. dec. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!