Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen anyákról?

Figyelt kérdés

épp a minap láttam ilyesmit, természetesen Magyarországon, bennem annyi düh keletkezik ilyenkor..


https://www.youtube.com/watch?v=IWCKgsYRl-A



2014. máj. 8. 16:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Végignéztem

Borzalmas!

Sajnos én is láttam már hasonlót,többször is! Nem tudom minek az ilyennek gyerek!

2014. máj. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
és mit tettél mikor ilyen esettel talalkoztal? segitettel a gyereknek? v csak utólag duhongsz? ha csak utólag, akkor nincs kérdés. ..véleménye pedig minden jó érzésű embernek ugyanaz szerintem egy ilyen esetet látva. ..felháborító, de ezek a nők valójaban betegek, és segítségre szorulnának, ahogy a gyermekeik is...
2014. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
én is megiszom a magamét persze nem rugok be,de ha be is rugnék csak úgy hogy tudom hogy a gyerkőc jó helyen van pl nagyinál.de ez nem egy normális dolog.engem már azért megnéztek meg nyáron kértem egy alkoholmentes sört mikor picike volt a fiam
2014. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Pl találkoztam piás anyukával, oda hívtam a legközelebbi egyenruhást.. legyen rendőr/közteres/navos tök mind1... mondjuk legszívesebben megtapostam volna
2014. máj. 8. 16:49
 5/17 anonim ***** válasza:
kb igy nőttem fel. :/ gyűlölöm az ilyen nőket mert anyának nem nevezném.
2014. máj. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"megérett az anyaságra" - szokták mondani.

Ezek a nők nem érettek a feladatra, de sajnos anyák. A gyermekük sorsát borítékolni lehet.

2014. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
kb addig tudtam megnézni a videót ameddig rá nem közelítettek a gyerek fejére, aki elkezdett sírni..azonnal összeszorult a szívem.. :( Sosem tudnék ilyen lenni, és így viselkedni a gyerekeimmel!!!
2014. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Bírom, amikor így dühöngtök, de amikor ott álltok, és a saját szemetekkel látjátok, akkor gyors léptekkel siet el mindenki, még véletlenül sem akar ránézni az esetre. Amikor az anyám részegen az utcán ordibált velem, és mert az orrom alatt morogtam, hogy legyen csendesebb, ott az utcán úgy szájon csapott, hogy orrom vére eleredt. A vér látványa csak tüzelte anyám agresszióját, és a hajamat tépve ordított, pocskondiázott, hogy majd otthon kapom a másik felét..Szerinted hányan voltak akik rászóltak anyámra? Vagy megvédtek volna??? Senki. Mindenki ment a dolgára, és hirtelen mindenki vak és süket volt.. De gondolom otthon fotelben ülve lehet dühöngve mesélni a családtagoknak , hogy mit láttak.

Na ennyit a dühöngésről..:(

2014. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is ebben nőttem fel:(
2014. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%
és ezért kellene a gyerekvállalást is engedélyhez kötni,22 év alatt nem is engedélyezném a szülést
2014. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!