Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a véleményed azokról az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed azokról az anyákról, akik elhagyják a gyereküket egy férfiért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 11:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%
Egy semmirekellő szukák az olyan nők...
2011. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem vagyok róluk túl jó véleménnyel... És ha azzal a pasival sem jön össze az élet akkor kuncsorog majd vissza a gyerekhez mert rájön, hogy a gyereke mégiscsak fontosabb? Ha annyira nagyon nagy a szerelem, akkor a férfi is elfogadná a gyereket és mehetne vele. A férj elhagyása egy dolog, a gyerek elhagyása megint más. Bár mondjuk lehet hogy az ilyen személy eleve alkalmatlan anyának és az apánál jobb dolga van.
2011. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Azért ezt a szitut ki kellene fejteni, hogy véleményt nyilvánítsak. Mennyi idős "gyerekekről" van szó, és mit is jelent pontosan, hogy elhagyja őket egy férfiért?
2011. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

11:37

Úgy általánosságban kérdeztem, az iskolában több olyan gyerek is van, akit az anyja az apjánál hagyott, mert szerelmes lett/nem jött ki az apukával stb.


Nekem is vannak gyerekeim, de nem tudom elképzelni az életemet nélkülük.

2011. okt. 26. 11:39
 5/27 anonim ***** válasza:
69%

És ha a gyerekek választották, hogy az apjukkal akarnak élni?

Férjem is nevelte egy darabig a lányát, mert vele akart maradni, aztán utána egy darabig az anya, mert akkor meg mellette döntött. A szülők meg úgy voltak, hogy a gyerekre volt bízva, hol szeretne lenni - mellette a nem vele élő szülő ugyanígy non-stop tartotta a kapcsolatot és bármikor mehetett a másikhoz, függetlenül az esetleges új partnerektől.

2011. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%
És a gyereket elhagyó apákat miért nem szidja senki? Ugyanolyan bűn.
2011. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%

Azért úgy hogy nem ismered az okokat nem szabad pálcát törni mások felett.A nővérem is egy ideig az apjánál hagyta a fiát,amikor egy másik férfihez költözött.De miért is??

Mert a férje lelki terrorban tartotta,elnyomta,szinte élete sem volt.X év után megismerkedett egy férfival aki imádta,aki a nőt látta benne,aki óvta,védte.A fiam akkor volt 12 éves.Elmondta a fiának,hogy el fog menni,és kérte hogy menjen vele.De a fia kérte,hogy egy ideig hagy maradjon az apjánál mert a haverok,meg a suli....

A nővérem bár fájt neki,de megértette,és beleegyezett hogy a fia nem megy vele.Tiszteletben tartotta a fia döntését.(hozzá teszem,hogy a sógor férjnek pocsék volt,de jó apja volt mindig a fiának) Így a nővérem is ott hagyta a fiát.Ha jól emlékszem egy iskola idényt volt otthon,majd az új iskolaévet már az anyjánál kezdte el..


Vagy itt vagyok én.Én külföldre mentem,és a 14 éves lányom kérte hogy ő inkább az apjával maradna egy ideig..Elfogadtam a döntését..Majdnem 15 volt a lányom amikor úgy döntött mégis velem akar élni..

Akkor most mi rossz szülők vagyunk,mert hagytuk,hogy a gyerekeink döntsenek a saját életükről??

Tudni kell az okokat mielőtt fröcskölődünk a másikra..

2011. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%

Egyik volt osztálytársamnál derült ki az, hogy valójában már rég külön van a családja.

Hiába éltek egy fedél alatt, apucinak és anyucinak is volt másik párja. Állítólag csak a gyerek miatt laktak mégis együtt, de hát 16 évesen nem hülye egy gyerek. Csak látja, hogy mi folyik körülötte. Ahogy kiderült a gyerekszámára a dolog, el is költözött apuci a másik családjához!

2011. okt. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

11:44

nem az ilyen esetekre gondoltam


kislányom elsős, egyik oszt.társát szó szerint elhagyta az anyja egy pasiért, a gyereket az apja egyedül neveli (nincs élettársa sem)


a fiam negyedikes, neki is az egyik kis barátját és az ovis testvérét otthagyta az anyja

2011. okt. 26. 11:51
 10/27 anonim ***** válasza:
64%
én ismerek ilyen anyát, a fiait akkor hagyta itt mikor 14 illetve 16 évesek voltak. a nő kiköltözött a pasijához külföldre, fészbukon tartja a gyerekekkel a kapcsolatot... hányinger
2011. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!