Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fel lehet-e valaha is dolgozni...

Fel lehet-e valaha is dolgozni a gyermekkori bántalmazást? Hogyan?

Figyelt kérdés

Az apám éveken keresztűl fizikálisan és lelkileg is bántalmazott. Nem egy-két pofonról vagy ordibálásról van szó, hanem brutális verésről, lelki terroról, megalázásról.

Évek óta próbálok túljutni ezen, próbálom megtalálni a miérteket de nem sikerül. Egyszerűen nem tudom elereszteni a múltat. Ott van minden egyes napomban, éjszakámban, mint valami méreg. Fuldoklok tőle.

Nem tudok ezzel együtt élni, nem tudom mit kellene csinálnom, hogy jobb legyen!


2014. máj. 12. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakember?
2014. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Rázd le magadról ezeket a szörnyű emlékeket, ha kell kérd pszichológus segítségét.
2014. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Együtt érzek veled. Velem sok beszélgetés segített a nővéremmel, és barátokkal. Illetve az, hogy a bántalmazót (anyámat) a család kizárta magából, és megmaradunk egymásnak.
2014. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Járok pszichiáterhez.
2014. máj. 12. 16:55
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem igazán van olyan ember akivel tudnék erről beszélni
2014. máj. 12. 16:56
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanez volt velem is, nehezen tudom feldolgozni.

Ha gondolod, írj privit.

2014. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de csakis ebben jártas pszichiáter szakember segítségével. NEM pszichológus, nem lélekgyógyász egyéb sarlatán, csakis pszichiáter!
2014. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5-ös: írhatsz nekem. Nagyon jól ismerem ezt a cipőt.
2014. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
nekem is írhattok,engem apán kiskoromban zaklatott,és továbbra is vele kellettem élni,kivagyok,de még nem vettem erőt magamon hogy szakemberhez forduljak,bár néha már fuldoklom ettől az egész szenvedéstől,úgy érzem felemészt,de erről nem könnyű beszélni.
2014. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Szakember. Nélküle nem megy.


A pszichiáter csak gyógyszerel, vagy van beszélgetős terápia is? Jó pár évre saccolom, ami kell a treápiából.


Ha pszichiáterhez jársz és nem pszichológushoz, akkor gondolom, erős utóhatásai vannak. Megjelent valami pszichózis?

2014. máj. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!