Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen szülőkről? Mit csináljak? Zöld kéz megy a hasznos válaszokért

Figyelt kérdés
Anyám és apám ki nem állhatnak engem és a tesómat. Hogy ha engem valaki megbánt akkor még rúgnak egyet belém és kinevetnek hogy bezzeg már megint rosszul jártál. Az önbizalmamat állandóan lefelé építik, mindig sértő megjegyzéseket tesznek rám pl. nem vagyok jó semmire. Anyám mindig azt akarja hogy azokat a ruhákat vegyem fel amit ő akar. Nem tudok munkát találni ezért mindig azzal jönnek hogy én bezzeg milyen munkakerülő vagyok. A szüleimmel nem tudok megbeszélni semmit, mindig azzal jönnek hogy oldjam meg a problémámat magamba. De ha anyámmal van valami és százszor elmondja az nem baj.
2014. máj. 18. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Mit szeretnél olvasni? Olyant írok. Azért megkérdeném, milyen végzettséged van, és hány éves vagy?
2014. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom elég idős vagy már egy albérlethez, ha már dolgozni akarsz. A tesóddal kibéreltek egy szép kis lakást, és máris meg van oldva. Ha szerencséd van, a szüleid rájönnek, hogy mégsem volt olyan rossz, amikor még velük laktál.
2014. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Kérlek ne írd, hogy több mint 18.
2014. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyen celod az, hogy megmugtatod a szuleidnek, de onmagadnak is, hogy kepes vagy, megtudod csinalni stb. igy lesz onbizalmad is, hiszen talaltal megfelelo munkat, nem szorulsz a szuleidre stb. Az onbizalmat ne mastol vard, teremsd meg! A szuleid tartanak el, ezert elkepzelheto, hogy ingerled oket azzal, hogy otthon ulsz s nincs jovedelmed, holott mar lenne lehetoseged dolgozni, munkat talalni!
2014. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy szülő akkor sem viselkedhet így, ha terhére van a gyereke. Pont ilyenkor kell leginkább támogatni lelkileg, hogy össze tudja szedni magát. Szerintem csak addig támaszkodj rájuk, amíg muszáj, próbálj önellátó lenni, aztán költözz. Szerintem is át fogják értékelni a dolgokat utána. Addig viszont én lecsökkenteném velük a a minimálisra az érintkezést.
2014. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!