Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mihez kezdjek? Ti mit...

Most mihez kezdjek? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nagyon összevesztem az anyámmal. Kis piti dolog miatt mert a megsavanyodott tejet visszatette a hűtőbe, én meg azt felhasználtam. Közben a telefonon csevegett a "barátnőjével" aki egyébként csak kihasználja őt. Én is meg az apám is utáljuk azt a nőt mert anya a család elé helyezi. Odamentem és már mérgesen szóltam anyának de ő csak nevetgélt aztán elküldött hogy húzzak már el. 10 perc múlva én már rég túlléptem az eseten erre ő berontott a szobámban hogy mit képzelek. Elkezdtünk veszekedni és a végén beszóltam hogy ő állandóan csak a telefonon lóg és bájcseveg. Erre olyan mérges lett hogy a számítógép monitorját hozzám vágta, fel is szakította a bőröm két helyen de nem vérzik vészesen. Mert szerinte én meg egész nap gépezek (mellékes hogy a tananyag a gépen van és onnan tanulok). Most eljöttem otthonról. Hogyan tovább? :(
2014. máj. 26. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Legközelebb mikor "bájcseveg" kikapod e kezéből a telcsit, és kivágod az ablakon... csak úgy miheztartás végett...
2014. máj. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Telefonálás közben hacsak nem élet-halál kerdes nem illik a másikat zavarni, tehat itt a gond veled volt.
2014. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor kb soha nem is beszélnénk. Ha mégsem a telefont piszkálja akkor is csak a nőről tud beszélni. Hiába mondok bármit, mindig terel.
2014. máj. 26. 10:53
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj, de anyád nem normális! Még ha udvariatlan dolog is valakit telefonálás közben megzavarni, mi az, hogy hozzád vágja a monitort? Épelméjű? Vagy vannak lelki problémái? Kezelteti magát? Intelligens ember nem csapkod, üvölt és verekszik. Ez helyzettől függetlenül mindenkire igaz kell, hogy legyen! N30
2014. máj. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:( mit csináljak? otthon aludjak ezek után?
2014. máj. 26. 11:11
 6/10 A kérdező kommentje:
nem merek hazamenni mert anya úgyis mást ad elő apámnak, aztán még én fogok tőle is kapni...
2014. máj. 26. 11:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Amúgy nem normális dolog ez, hogy a barátnőjét a család elé helyezi. Szerintem apukádnak és neked le kell ültetned anyukádat és megbeszélni vele ezt. Apukádnak a sarkára kell állnia, ezt nem engedheti meg, hogy a lányát egy "barátnő" miatt verjék meg bárhogyan is! Ha ez nem használ, akkor mondja meg apukád anyudnak, hogy el lehet menni a barátnőjéhez és ott lenni kis ideig, amíg rá nem jön, hogy csak kihasználja. Addig meg ott élhet.

2014. máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem apukád a hibás! Anyukádat csak egyszer kellene úgy igazából HELYRE TENNIE, utána már magátol is tudná, hogy mi a fontos és hogy hogyan viselkedünk a saját családunkkal. Ismerem ezeket a barátnős anyukákat, levakarni sem lehet őket egymásról. Szégyen ránézve a viselkedése. Mégegyszer mondom, itt apukádnak van feladata.
2014. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én simán készíttetnék erről egy látleletet,hátha még jól a későbbiekben. És cserébe minimum elvágnám a zsinórt amikor beszél(persze az utóbbi csak poén).Ne veszekedj vele, nem éri meg mert úgysem látja be inkább igyekezz megalapozni a jövődet(tanulás,állás) és maradj semleges a családoddal szemben ha ők nem vesznek figyelembe te se tedd, plusz nagyanyám szavaival élve:Mindenki magának hülye.Szóval anyukád gondja ha kihasználják.
2014. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj haza csukd magadra a szoba ajtót és ne szólj hozzá, a barátnőjére úgyse vagy kíváncsi nem? Vagy hova tudnál menni?
2014. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!