Mit kezdjek apámmal?

Figyelt kérdés
Nem akarok elköltözni se semmi ilyesmi, kinőttem ezekből a dolgokból. Egyszerűen azt szeretném, hogy ha normálisan beszélnének velem, mint egy emberrel. Folyamatosan olyanokat vágnak (főleg édesapám) a fejemhez, hogy egy kis szar gyerek vagyok meg teljesen megbízhatatlan, és egy dolgom van: a tanulás, de azt se csinálom rendesen. Meg hogy mit képzelek magamról hogy kis p*cs 16 évesként éjszaka járok haza. Hozzátenném, hogy ez fél évente kb egyszer fordul elő (most pénteken volt), amikor az egyik barátomnak szülinapja van, és elmegyünk egy szórakozóhelyre. Ezt megbeszéltem velük, elengedtek 3 óráig, ezzel szemben 2-re otthon voltam, mégis ezzel cseszegetnek. A tanulással kapcsolatban meg annyit, hogy 4.75ös átlagom van az ország 6. legjobb gimnáziumában szóval... ezen felül sportolok és zenélek is, nem cigizem, nem iszom (max egy sört ha beülünk valahova a barátaimmal) nem drogozok. Szóval nemtudom mit csinálok rosszul de teljesen kiborít, most azt mondta minden előzmény nélkül hogy kapcsoljam ki azt a szart (playstation) és takarodjak be a szobámba, nem mehetek innentől kezdve sehova szórakozni. Nem tudom miben kéne javítanom, de meg fogok őrülni, most már majdnem nekimentem pedig nem tudnék bántani senkit:( és nem, nem utálom a szüleimet, még mielőtt "tinédzsernek" neveznétek.
2014. febr. 8. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld az itt leírtakat elmondani nekik!
2014. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
elmondtam. nem is egyszer. de nagy vonalakban az volt rá a válasz hogy majd akkor változtat ezen ha megérdemlem.
2014. febr. 8. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!