Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mihez kezdjek? Itt maradtam...

Mihez kezdjek? Itt maradtam teljesen pénz nélkül

Figyelt kérdés

5 év után végre apukám munkát kapott, és kezdtünk volna jól állni anyagilag. Én koliban lakom, hetente 6000Ft-t szoktam kapni, abból 3000Ft-t tudok kajára és magamra költeni, a többit elveszi az utazás és a sulis kiadások (busszal járok városon belül).

Eddig csak anyu dolgozott, ő biztosította ezt a pénzt nekem. Apunak azonban már két nap után agyára ment a munka, és üvöltve kijelentette, hogy tőle többet senki pénzt nem lát. Egy hete várom a szokásos pénzt, de semmi, ezért hívtam anyut. Apu ekkor kezdett balhézni.

Most itt maradtam egy fillér nélkül, ki tudja meddig.


20l


2014. ápr. 23. 21:59
1 2 3 4
 1/38 811 ***** válasza:
47%
hol van az az itt?? :D
2014. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
47%
Nagyszülők? Igazi barátok?
2014. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
62%
Hát ha eddig is anyukád küldte a pénzt, akkor nem értem, mi a gond.
2014. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
47%
nem tudsz eladni valamit gyorsan? pl ruhákat. facebookon vannak csoportok ahol lehet árulni, keress rá hogy pl:szeged adok-veszek (nem tudom hol laksz vagy tanulsz) és oda fel tudod tölteni a képeket róluk és szerintem nagyon hamar elkelnek. Anyukád nem tudott adni pénzt?
2014. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
47%
de eddigis anyud adta azt a heti 6 ezret, akkor mi köze ennek ahhoz, hogy apud dolgozik e vagy sem..? mármint eddig se dolgozott és megkaptad a pénzt.
2014. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Az az itt az a kollégiumban van. Holnap iskolába sem tudok bemenni, mert nincs pénzem buszjegyre.

Csak a nagymamámmal tartom a kapcsolatot, de ő nem tud anyagilag segíteni. Mondjuk legalább lelkileg mellettem van.

Legutóbb az egyik tanárom segített ki pénzzel, mikor már második napja nem ettem, de ez már nem fér bele a tanár-diák kapcsolatba.

A barátaim is épp hogy csak kijönnek anyagilag, nem terhelhetem le őket.

2014. ápr. 23. 22:09
 7/38 A kérdező kommentje:
Anyu számlájáról jött a pénz, de apu küldte át, mert anyu nem ért hozzá. Most már nem küld.
2014. ápr. 23. 22:09
 8/38 anonim válasza:
51%
szzzz ííííj. =/ Ez elég tré. Felsőoktatásban tanulsz? Igazából ha ügyesen be tudod osztani az időd, és bírod energiával akkor vállalhatsz hétvégenként, vagy akár hétköznap tanulás után egy kis munkát. Én a helyedben ezt tenném, amíg nem rendeződnek az anyagi viszonyok. Amíg csinálod meg szakadsz majd, és nem hinném hogy túl sok magánéleted lesz, de így előrébb mész majd, szépen. Lassan. :( Szegény.
2014. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Alig vannak ruháim, cipőim, nem nagyon tudok nélkülözni bármit is.
2014. ápr. 23. 22:10
 10/38 A kérdező kommentje:
Már év vége van, és jönnek a vizsgák, így a munkát nem tudom, találnék e. 1500Ft-m van júniusig. Ennyibe kerül a busz hetente.
2014. ápr. 23. 22:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!