Mit kezdjek apámmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon elegem van az apámból.Folyton minden féle hülyeségen fel kapja a vizet.2 tesóm van, velük se jön ki.A nővérem alig van itthon, folyton a barátjánál van meg dolgozik.Ha pedig itthon van akkor egy szót sem beszélnek apámmal.Mondjuk meg tudom érteni a nővérem.Nem szeretem mikor apa itthon van, mindig elkezd veszekedni.Ha anya itthon van akkor kevésbé de még akkor is áll a bál.Csak az a gond hogy anya fél 6-ig dolgozik apa meg fél 5 körül itthon van.Valamelyik nap anya elment dolgozni viszont apa itthon maradt.Én a hobbimat csináltam és zenét hallgattam fülesről.Erre elkezdett velem kiabálni hogy rontom a hallásom mert a füles a zenét közvetlenül a dobhártyámba közvetíti viszont a fejhallgató meg csak körülötte szól stb.Hát én az utcán biztos nem fogok egy b*zi nagy fejhallgatóval mászkálni.Főleg amilyen a miénk...olyan nagy rám hogy lecsúszik a fejemről meg bomlik a széle...a fülem csupa fekete miatta (mint apámnak).Na szóval mikor e miatt veszekedett velem megcsörgettem mamámat és mikor visszahívott megkértem hogy hagy menjünk át hozzá húgommal.Az egész napot nála töltöttük.Régebben azért veszekedett pl anyával hogy egyszer túl sok kaját rak ki neki és nem bírja megenni, néhány nappal később meg azért mert túl kevés volt és éhen hal.Velünk meg azért veszekszik hogy 1 órát gépeztünk hagyjuk kicsit pihenni a gépet.Megeszik mindent amit az asztalon hagyunk.Anya ebéd utánra kikészített nekem 3 linzert és abból 2-őt megevett és még én lettem lecseszve hogy rá merek kérdezni.Amúgy apa így is minden reggel vérnyomáscsökkentőt szed.Apa a vendégek előtt és mamáméknál is folyton éget minket mert hogy vigyorogva mondja hogy anya folyton üvöltözik velünk a tanulás miatt.Legalább anya foglalkozik velünk nem csak dolgozik, hanem főz mos takarít (amiben tudok segítek neki) de ha poros az asztal egyszerűen beleírja hogy "poros töröld le" ennyi erővel ő nem tudná letörölni?...stb.

És még rengeteg hülyesége van de már így is sokat írtam!

Szerintetek mit csináljak?Hogyan kezeljem?Próbálok én is minél kevesebbet beszélgetni vele de folyton leskelődik a szobámba...Suttyomban benéz és nézi hogy mit csinálok aztán beleköt valamibe...úgy gondolom hogy 15 évesen kijár nekem némi magánélet még ha nem is olyan sok..segítsetek :( mit csináljak?? :'(



#apa #rosszindulat #gonosz #kibírhatatlan.
2014. jan. 2. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

Istenem, micsoda problémák! Nem veszitek észre, hogy csak nektek tiniknek vannak ilyen gondjaitok?

Bár mindenkinek CSAK ennyi baja lenne az életben, mint nektek.

2014. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
örülök hogy neked nincs ilyen problémád!Ha nem tetszik el lehet menni.
2014. jan. 2. 13:42
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

Neked meg el lehet költözni!

Mindennap van egy ilyen idióta kérdés. Nem unjátok még?

2014. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 intrepid ***** válasza:
Azért nem semmi, ha az asztalon a porba bele lehet írni, hogy poros.
2014. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
51%
Tanacsot adni sajnos nemtudok, de sajnallak!!
2014. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott az eszembe, hogy mennyire lehet poros az az asztal, amire rá lehet írni.... Meg a 3 linzer is, anyukad ennyire kiszab benneteket? vagy annyira életképtelen vagy, hogy a spajzból vagy a hütöböl sem tudsz magadnak sütit elövenni?
2014. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Anyukád nem gondolkozik a váláson? Apád nem kicsit frusztrált. Nyilván nincs minden rendben a munkahelyén.Esetleg urológiai problémái is lehetnek.Ezekkel együtt, vagy külön is férfi mivoltában érez hanyatlást, veszteséget.Van férfi klimax is.És ha valaki nem tud felnőni egy feladathoz, az a reakciója, hogy legyalázza, letiporja azt, akihez/amihez fel kéne nőnie.Az ilyen se..fejeket vagy le kell s..ni-de ez nem megoldás, vagy kész tények, szituk elé kell állítani. Szembesíteni őt a tényekkel és saját magukkal. A lapítás nem megoldás.Sok sikert!
2014. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

mekkora taplok vagytok! lehet nektek tökéletes az életetek örüljetek neki. és pont nem a komoly problémák a gyilkos problémák hanem az apro igazságtalanságok amiket minden nap hallgatsz!!! és tehetetlen düh van benned hogy nem tudsz mit tenni!

15 évesen hova költözzön??????

mondjuk ha mamátoknál jobb akkor költözzetek át oda azt még lehet esetleg.


én megértelek én apám is ilyen csak ahogy öregszik ,meg anyám már kicsit jobban kiáll magáért nem csinálja ezt.

én már 27 vagyok de ugyanezt éltem át.ugyhogy ez nem tini probléma.

azért tini probléma mert a legtöbb ember ha teheti elköltözik a felnöttéválás elött. aki felnött korában is kénytelen otthon ezt elviselni,annál felnött probléma.

föleg ha a férj -feleség párosrol van szo. ök ugyanugy ölik egymást azért amiket a tinik irnak ki.

csak a felnöttek már belerohadtak ebbe a házasságba a tiniknek még van némi igazságérzetük.



na de kedves kérdezö nem tudsz mit tenni vele. apám ugyanez. a helyzet az ha szülei valszeg nem ugy nevelték ahogy kellett volna nem kapott elég szeretetet és igazábol szeretethiányos de ezt sose vallaná be vagy nem is tud rola.egy sekélyes boldogtalan ember aki attol érzi jol magát ha elsöbbrendünek tettetheti magát h önbecsülést szerezzen. igazábol egy sajnálatra mélto ember,csak épp tönkreteszi más életét. én nagyon sokszor probáltam beszélni apámmal ésszerüen. de egyáltalán nem vevö a normális felfogásra. a helyzet az h alacsonyabb szinten van mint te valoszinüleg.

nem a megoldásra a békére és a szeretetre koncentrál hanem szo szerint keresi a bajt.és amig nem ér fel magasabb szintre addig nem fogja megérteni bármit mondasz neki.


ő az a fajta, ha hátat fordit neki az egész emberiség, az akkor is az emberiség hibája lesz,sosem az övé. hárit és bünbakot keres de magát sose hibáztatja semmiért nehogy gyengének mutatkozzon.

egy görcs az élete, nem kizárt h ha még nincs vmi komoly betegsége, akkor majd lesz.


nekem az a legrosszabb hogy nem tudok rajta segiteni. nem szeretem öt de rossz látnom a boldogtalanságát. de csak saját maga segithet magán....

te meg költözz el mamádhoz vagy ha nem tudsz bird ki a 3 évet még és akkor menj el.

2014. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben próbálnék apukád felé közeledni, még akkor is ha rohadt nehéz természete van és nem is feltétlenül a 15 éves gyerek dolga lenne ez...

Meg lehetne kérni mondjuk anyukádat hogy beszéljen apukáddal és talán rá hallgatna.

A szobád ajtaját meg csukd be, ha azt akarod, hogy ne zavarjanak. Egyébként apukád nem feltétlenül azért figyel téged, mert kötekedni akar veled... a férfiak nem mindig tudják (helyesen) kimutatni az érzelmeiket, lehet hogy apukádnak is ilyen gondjai vannak, nem biztos abban, hogy mennyire/hogyan igényled ennyi idősen, tiniként az ő szeretetét, közeledését. Persze ez nem ok arra, hogy ilyeneket csináljon, de azért az megint durva, hogy olyan poros az asztal, hogy lehet bele irkálni... :D

2014. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Első pár válaszoló nagyon sötét...


16%-os: 15 évesen hova a rákba költöttön? Melyik bolygón élsz te?


9 Miért, a férfiak szellemi fogyatékosok?


Nekem is ugyanilyen az apám és teljesen tönkrement vele a kapcsolatom. 24 évesen még arra vagyok kényszerülve, hogy itthon lakjak és ugyanezt kell elviselnem. Én úgy oldom meg, hogy mindent sunyiban, fű alatt csinálok. Apámnak vannak különböző idióta szabályai, pl hogy együnk együtt, de amikor csak tudok, külön eszek és kihúzom magam a közös programok alól. Legyél minél kevesebbet otthon, hogy ne mérgezzen meg ez a rossz környezet.

2014. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!