Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt valaki akit a szülei...

Kismutyesz_ kérdése:

Van itt valaki akit a szülei olyan középiskolába írattak be amit egyáltalán nem akart? Vagy ismertek ilyen történetet? Mi lett a kimenetele?

Figyelt kérdés
Egy elkeseredett 16 éves srác...

2014. máj. 26. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Apam,hat vegul erettsegije se lett,igaz okos de egy szerencsetlen alkoholista lett belole
2014. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem olyanba irattak, ahova nem akartam járni. 11.-ben át is iratkoztam egy másikba, mert nagyon nem éreztem ott jól magam. csak azt sajnálom, hogy nem korábban hagytam ott. De először próbáld ki milyen.
2014. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én, egy nagyon gyenge középiskolába engedtek csak menni, mert szerintük hülye vagyok és nem szégyenkeznek miattam (nem voltam rossz tanuló általános iskolában). Ott csak arról szólt az osztálytársaim élete, hogy ki tud minél részegebb, deviánsabb lenni.

18 évesen jelentkeztem főiskolára, elvégeztem nagy nehézségek árán, mert szinte semmit nem tanítottak középiskolába és egyedül kellett az alapokat is megértenem.

2014. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó lett a kimenetele, pedig akkor nagyon mérges voltam, de a sors úgy hozta, hogy így jártam munka és pénz szempontjából jobban.
2014. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Engem egy erős iskolába írattak, amivel nem lett volna gond, ha nem homlokegyenest más szakirány(ok) érdekeltek.

Nem éppen példás teljesítménnyel, de kijártam (legalább jó barátokra szert tettem).

Érettségi után egyetemre mentem, méghozzá olyanra, amit én akartam - az eredeti elképzelésemet követve.

2014. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem anyám egyáltalán nem szólt bele, hogy hova jelentkezek, csak közöltem vele, hogy hova jelentkeztem és kész, meg kérdeztem, hogy mit gondol a suliról, de ennyi. nem ő döntött helyettem. ez a te döntésed kell, hogy legyen, a te életedet alapozod meg vele, nem a szüleidét.
2014. máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egyébként, ha jól tanulsz, később átjelentkezhetsz olyan suliba, amelyikbe eredetileg szerettél volna. de ahoz tényleg kitűnő bizonyítvány kell, hogy jobb suliba jelentkezz át.
2014. máj. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem. Soha nem tudtam sehol megmaradni ami nem otthon van, nem is aludtam sehol. Ennek ellenére egy erős iskola tehetséggondozó programjába tettek be, ahol kötelező volt az 5 év kollégium. Nem bírtam megszokni, eljöttem a 2. év után. Valahol sajnáltam, mert javamra vált volna így utólag, de nem bántam meg a döntésem.
2014. máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Hatosztályosba íratott be anyám, mert hogy "nagyon jó eszem van". Aha, ja. Kilencedik év elején átmentem egy másik gimibe, és sokkal jobban érzem magam :D Tanulásommal sincs baj, a négyes átlagot hozom.

17L

2014. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Unbokatesóm anyja kérése programozói középiskolába járt, pedig a mezőgazdaság érdekelte mindig is. Befejezte a programozóit, utálta. Azután azt mondta az nyjának, hogz egyetemre menne, de akkor teljeseüljön most az ő kívánsága. Végül az anyja belement. Egy kiváló mezőgazdasági mérnök lett belőle, sosem lett programozó.
2014. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!