Mi lett apámmal?

Figyelt kérdés

Fél éve megismert egy nõt, eljegyezte meg minden. Pár hete azonban a nõje lek*rvázta anyámat, amit nem tudok neki megbocsájtani. Apu ezt nem érti meg, olyan ellenséges lett, negyed órája beszéltem vele telefonon, és azt mondta, hogy ha nem bocsájtunk meg a nõnek, akkor többet nem fog minket keresni. Úgy érzem a nõt sokkal jobban szereti, már alig hív, le se sz*r engem meg az öcsémet. Naponta max. 1-2 percet beszél velünk, vagy annyit se. Ráadásul júliúsban vesznek egy házat, és együtt fognak élni. Mi meg mehetünk a süllyesztõbe. Már így is egy alkoholistával kell élnünk, apu meg ha az elkövetkezendõ idõbe nem fog minket keresni, tényleg nem fogunk szívesen emlékezni erre az idõszakra...:'(


13/l az öcsém 11/f



2014. máj. 26. 17:25
 1/5 A kérdező kommentje:
júliusban*
2014. máj. 26. 17:27
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű. Apádnak elcsavarták a fejét és (legalábbis átmenetileg) elvesztette az önálló akaratát. Úgy táncol, ahogy fütyülnek neki. Nem sokat tudsz ellene tenni, mondhatnám semmit. Azzal együtt ne szállj le róla, igenis vegye tudomásul, hogy neki akkor is van két gyereke, ha anyukádtól elvált (teljesen mindegy, hogy milyen okból vagy ki kezdeményezte a válást) és a gyermekeivel szemben kötelessége és felelőssége van. Ha elmúlnak a mézes hetek, lehet, hogy változik egy kicsit az irányotokba. Az alkoholista feltehetőleg az anyukád választása. Ehhez nincs mit hozzászólni.
2014. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy ti, gyerekek maradjatok ki az egészből. Nem a ti dolgotok. Szüleidnek nyilván megvolt az okuk, hogy eltávolodjanak egymástól, talán te sem tudod a valódi okokat és talán te sem ismered a pontos történéseket.
2014. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
uh, az szívás, én is így jártam a 4hugommal és 3öccsémmel, én úgy döntöttem, hogy befogom a csapatom (tesóim) és kinyirjuk a nőt! amikor az egyik öcsém (8/f) felhívtam apát az ájfónján, hogy jöjjön ide. Addig én (15/l) és a tesóim (6-13 évesig) elmentünk oda, mert a metró pont ott tett le, és bementünk, a húgom (6/l) elbújt és még a 12éves öcsém is, mi pedig eltereltük a figyelmét, és akkor azt mondtuk játszunk és megkötöztük. akkor előjött a hugom és öcsém az egyik pisztollyal lötte le az öcsémbe pedig beleszúrt egy kés. persze apa pisztolyát és a nő kését használtuk, kesztyüt vettünk és így megúsztuk. ez 3éve volt és nem derült ki soha. 18/L
2014. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocs, az öcsém hívta apát és a másik öccsém szúrta a kést a nőbe
2014. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!