Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogosan bosszant...

Szerintetek jogosan bosszant fel az anyám?

Figyelt kérdés

A fényképezés a hobbim, időjárást szeretek fényképezni meg tájakat. Viharok a kedvenceim. Most is jött egy vihar, felhőszakadás jégesővel, és miután már elment, bár még távolabbról dörgött de elment, az anyám megtiltja hogy elmenjek körbenézni a településen és fényképezni, a vihar okozta dolgokat.

Most komolyan, ha már elment a vihar akkor miért nem mehetek el? Néha fel tud bosszantani.

18/F

És mivel ez a hobbim, valamivel jobban értek az időjáráshoz mint ő.


2014. máj. 27. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
most 18 vagy vagy nem 18? o.O
2014. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hengerelőhereverem ***** válasza:

Kényes szitu, mert gondolom szereted anyudat és ő is csak félt téged, de ha leülsz és egy jó példázattal elmondod neki, hogy te neked ez a mindened akkor féltve igaz, de el fog engedni.


Pl.: Én nekem ez olyan, mint anyukámnak a mindennapi tánc, nem tud nélküle élni, te sem enélkül.

Ha jó a példa megérti :D

2014. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert felkap egy kósza tornádó és elrepít Óz birodalmába.
2014. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
18 vagy. Akkor mész el, amikor akarsz. (Az más kérdés, hogy vissza is engednek-e a házba)
2014. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Anyukád félt. Sok villámcsapás balesetről lehet mostanában hallani. Gondolom efféléktől. Gondolom azt sem kívánja neked hogy rád dőljön egy fa.

Ismerem anyud érzését és a tiédet is. Én is még a legrecsegősebb fákra is fölmászom, akár magas sarkúban ha úgy látom hogy onnan lehet a legjobb fotókat készíteni.

Ne csak morogj az orrod alatt hanem nyugodtan magyarázd el neki hogy miért nem vagy veszélyben. Azt is mondd el neki hogy mikorra várhat vissza és időre legyél otthon. Akkor megnyugszik és legközelebb nyugodtabban elenged. Telefon legyen nálad, mert lehet hogy segítségkérésre is szükséged lenne. Egyébként ajánlom anyud meggyőzésére az Erőszak mentes kommunkiációt. Youtube-on vagy más oldalakon szerintem adnak ki ilyen előadásokról felvételt. Nagyon hasznos és jól alkalmazható aggódó szülőkkel szemben. Sok sikert kívánok!

2014. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A bosszantás soha nem jogos. Az édesanyád inkább félt, nem bosszant téged.


Lehet, hogy te jobban értesz az időjáráshoz, mint ő, viszont érzelmileg meglehetősen gyerekes vagy és éretlen. Ha az ember valakit szeret, akkor félti. Majd megtanulod te is, ha valaha egyáltalán eddig eljutsz.


Ehhez pedig én értek jobban, mint te. :)

2014. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
menj és fotózz.
2014. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!