Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés

hogy motort vehessek van hol használni néha olyan rossz nézni a haverjaimat ahogy motoroznak és kroszpályára is csak a haverom mögött ülve juthatok el :/

eddig csak 150k van rá de most fogok konfirmálni

van 3 krosszpálya

csak kb 2-3km van ahol nagy valószínűséggel megállíthat a rendőr útközbe 12/f

nem tudom milyen krosszot vegyek mindenesetre 85-öset szeretnék vagy Hondát vagy ktm-et de mondhattok ötleteket nem nagyon szeretnék költeni rá.

ezt nem tudom hogyan beszéljem meg a szüleimmel pedig van hol használni van hol tárolni mentem már 250ccm es quaddal simsonnal is

apám az azt mondja majd ha lesz jogosítványom

anyukám meg nagyon félt nem tudom hogy legyen

és azt sem hogy milyen motorral kezdjem el mindenesetre mellette versenyezni is szeretnék amit biztos hogy nem engednének meg

szoval valami ötleteket mondhatnátok :)

választ előre is köszönöm.


2014. máj. 28. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Amíg nincs jogsid teljesen fölösleges erről gondolkodni.

És nem csak az a baj hogy elkaphat a rendőr. Egy figyelmetlen autós neked megy, akkor mivel nincs jogsid tiéd a felelősség, biztosítás híján te fizeted ki az autós kárát, és még erre rájön a pénzbírság és az eltiltás. Szüleid biztos örülnének hogy felhívod őket a kórházból hogy csináltál egy 100 ezres kiadást nekik.

2014. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kocsival kiviteted akk a pályán nincs gond. De mi az h nem akarsz sokat költeni? Akk menj sakkozni! A motorsport sokba kerül erre készülj is fel! Aki olcsóskodik az megszívja. Sztem várj még 2-3 évet és addig talán komolyodsz is.
2014. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ sajnos nem tudjuk ki vinni a mocit de 1 évet alapból kell várni mert a konfirmálás az után ha meg is vesszük legalább lesz egy kis rutinom a jogsira
2014. máj. 29. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!