Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy kicsit jobban támogassanak a kondizásban? Így semmi értelme.

Figyelt kérdés

Bocsi ha hosszú.

Szóval 16 éves fiú vagyok.Régen duci voltam kb. 2 éve kondizok,de nagyon keveset fejlődöm,mert sz*r a kajám és nincs edzésrendem.Amennyire tudok odafigyelek az étkezésre,de sokszor ilyen hizlaló kajákat kapok,fehér kenyeret,tésztát,sütit.A nagymamám kosztoltat,őszerinte hülyeség az étrend,és marha zsíros ételeket csinál.Én meg persze megeszem,mert azért nem éhezhetek..van fehérjepor is itthon,de apám sokszor nem ad belőle.Minden edzés után kéne inni,de amikor kérek,azt mondja,hogy most nem.Magamnak sem csinálhatok persze,talán hetente egyszer iszom.

Az edzőterem messze van,és nagyon sokat kell tanulni,korán kell lefeküdni,beteg is vagyok néha,szóval gyakran megesik,hogy hetente egyszer jutok el.Kungfuztam is egy ideig,de oda is csak egyszer tudok jhárni,ezenkívül egy táncórám van.Összegezve tehát se nem szálkásítok,se nem tömegelek,így haszontalan az egész.A szüleimmel már próbáltam beszélni,de szerintük jó vagyok így,nem érdekli őket a dolog.De kis úszógumim,vékony karom,vastag combom van,nem túl jó az összkép,más fél év alatt jobb eredményeket ér el,kajával és edzéstervvel.Nem felelek meg se a magam,se a környezetem elvárásainak.Szeretnék idén nyáron már nyugodtan,nem a testem miatt szégyenkezve menni a strandra.

Mit tehetnék?


2012. dec. 16. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ketogén? Maradhatnak a zsiros kaják csak nem eszel köretet. És meg van oldva. Esetleg leangains? Edzésig csak vizet iszol és utána meg eszel amennyit szeretnél. Ugyse tudsz sokat már
2012. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Túl sok mindent nem tudsz tenni, amíg gyerek vagy, a szüleid szabják meg, mit csinálhatsz.

Azon viszont segíthetsz, hogy ritkán jutsz el edzeni. Itt a karácsony, kérj néhány alap felszerelést, pl. egy pár súlyzót, azzal már egész sok mindent csinálhatsz otthon is. Nyilván nem ugyanolyan, de mégis több a semminél.

2012. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

azért nem támogatják,mert ők is látják,hogy igazából nem is izgat téged.

ha valaki edzeni akar,akkor az megoldja mindenáron.

ha azt látnák,hogy otthon is egész nap nyomod a fekvőket,guggolsz,kocogsz,ugrókötelezel stb,minden olyasmit csinálsz amit a teremben nem tudsz,akkor látnák,hogy ez a gyerek tényleg komolyan gondolja,ez megállíthatatlan.

az edzőterem messze van?

ez csak kifogás fiú!

legyél őszinte magaddal.

2012. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Csinálok fekvőt,felülést,guggolást stb.van egy súlyzórudam,azzal is gyakorlatozok.

Ès tényleg nem kifogás..kb 20-ra végzek minden dolgommal.Az oda-vissza út kb. 2 óra,legalább 1 órát edzek..23-ra érek haza,akkor anyám őrjöng velem.

2012. dec. 16. 16:43
 5/16 anonim válasza:
Ez kifogás,hogy messze az edzőterem nekem 20 perc séta 10 perc busz..
2012. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
NEKED annyi.Nekem vagy egy óra tömegközlekedéssel és gyalog.
2012. dec. 16. 17:26
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy az apád nem ad neked fehérjét? Ő mondja meg mikor ihatod a turmixot? Ez, hogy van nálatok?
2012. dec. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezt én se nagyon értettem.
2012. dec. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen,ő mondja meg.Eléggé le vagyok korlátozva,ha ellenállok akkor kiabálnak.
2012. dec. 16. 18:13
 10/16 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy gondolom otthon is úgy tekintenek a fehérjeporra, mint valami tömény méregre. Lehet érdemes lenne gép elé ültetni őket 1-2 body.builderes vagy egyéb olvasmány erejéig:)
2012. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!