Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet?...

Hogy vegyem rá a szüleimet? és egyáltalán hová járhatnék, ami olcsó is?

Figyelt kérdés

a szüleim nem iratnak be semmi sportra,mert szerintük minden drága..


viszont már kezdek elhízni,és arra gondoltam,olyasmit akarok sportolni,ami nem is kerül ilyen tízezrekbe,havonta,hanem olcsó és pl box vagy valami olyasmi,ahol lehet verekedni

tudom,hogy ez így fura,de szeretem fitogtatni az erőmet :)


ha pl boxolnék,az kb mennyi?

jah és még annyi,hogy ti nem néznétek hülyének egy lányt,aki ilyen sportot űz?..


14l


2011. dec. 26. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk rohadt olcsó volt a box (már nem járok, mer nem tok menni) 1000 ft egy hónapra, heti 3szori edzés, és versenyekre is mentünk
2011. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 escrogar ***** válasza:
ha kezdesz elhízni, egyél kevesebbet.
2011. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Járj elfutni, vagy sétálni. Olcsó.

Egyél kevesebbet. Olcsó.

Keress önképző csoportot, mi thai boxot tanulunk így. Olcsó.

Menj el diákmunkára, pénzed lesz drágább sportokra.

2011. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy mi,hol,mennyibe kerül,azt nem tudom,változó.De az biztos,h nem nézek hülyének 1 l.nyt sem,ha ilyen sportot űz.Jómagam Thai Boxolok (Muay Thai,ha így jobb),nálunk is vannak lányok pár éve.Eleinte olyan kis pufik,löttyedtek voltak.Senki nem nézte őket hülyének.De bírták a kiképzést és most úgy kivannak pattitntva,h edzésen majdhogynem azon 'verekszünk' össze,h ki legyen mögöttük nyújtásnál.
2011. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

14:33 és Carbon nektek köszi :)


15:56 az a gond,hogy ez nem azon múlik,mennyit eszek :)

19:42 járok,rohadtul nem fogyok tőle

már leírtam

ez volt a kérdés

14 évesen még nem dolgozhatok.


talán olvass többet,mielőtt beszélsz. olcsó.

2011. dec. 26. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:

A box viszonylag olcsó, 5000 forint körül szokott lenni. Nyugodtan menj, lányokat is szívesen látnak.


Amúgy meg, hacsak nem vagytok irtózatosan szegények, akkor nyugodtan mondd meg a szüleidnek, hogy hülyék. Nem a lányuk mozgásán kéne spórolni.

2011. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 escrogar ***** válasza:
De, ez teljesen azon múlik, hogy mennyit eszel. Ha kevesebb energiát viszel be táplálék formájában, mint amennyit elhasználsz, akkor fogyni fogsz.
2011. dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A suliban nincsen semmiféle sport? Kosárlabda, kézilabda, foci, satöbbi? Most nem azért, de így gyerekként a legkönnyebb, mert ott a tesiterem, nem kell fizetni semmit.


Amúgy az is igaz, hogy nagyban függ a hízás attól, hogy mennyit eszel. Én még nem láttam olyan embert, aki odafigyelt arra, hogy mit eszik és mennyit, hogy hízott volna, elég természetellenes, ha belegondolsz. Az hogy mozogni akarsz az jó, csak nem biztos hogy elég a fogyáshoz. :)

2011. dec. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!