Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálják ezt velem a...

Miért csinálják ezt velem a szüleim? Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, lány, és az utóbbi években eléggé zárkózott lettem. Nem nagyon barátkozom, eléggé stresszes vagyok, és ezért általában otthon maradok. Ha lenne lehetőségem elmenni, a szüleim vagy nem engedik, vagy elveszik teljesen a kedvem tőle. Ha nem megyek el sehova, akkor pedig az a baj.

Egyszerűen nem esik jól emberek közé mennem, főleg olyanok közé, akiket nem ismerek. Ezért nem szeretek plázázni, bevásárolni, meg hasonlók. Most az anyám teljesen kiakadt rám emiatt, és olyanokat mond, hogy ez nem normális, és hogy teljesen ellentéte vagyok az öcsémnek. Nem igazán tudom mit tegyek, és ez miért van így. Tippek? Ötletek? Bármi nagyon jól esne.



2014. máj. 31. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
probálj meg beszélgetni erről az anyukáddal, biztos megértene ;) beszélj vele őszintén arról hogy mit érzel :)
2014. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 b_smart válasza:
A legfontosabb dolog, hogy Te békülj ki önmagaddal, szeresd önmagad, sajnos Magyarosrszágon divat a fikázás, bántás, mert sokan frusztráltak, biztosan a szüleid is. Ha kibékültél önmagaddal, nehéz lesz más rossz véleménye alapján kibillenteni az egyensúlyodból! :)
2014. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 b_smart válasza:
Az én fiam is 14 éves és panaszkodott, hogy soha nem dícsérjük, csak bántjuk. Nekünk szülőknek is el kell néha gondolkodni. :) Beszélgess a szüleiddel.
2014. máj. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, em vagy egyedül. Olyan ez is, mint a fogzás; mindenkinek túl kell esni rajta.
2014. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!