Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apaek el akarnak tiltani a...

Kicsilány 53 kérdése:

Apaek el akarnak tiltani a legjobb baratnomtol mert ugy gondoljak h miota baratok vagyunk visszabeszelek es nem jol viselkedek. Ha valamit nem jol csinalok akkor apa mar egybol ordibal es azert vagyok ilyen mit csinaljak? 13L

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 12:43
 1/6 anonim válasza:
77%

Talán ne beszélj vissza, és viselkedj jól! Valószínűleg a szüleid úgy látják, hogy nincs jó hatással rád a barátnőd.

Esetleg leülhetnél a szüleiddel beszélgetni erről.

Biztos vagyok benne, hogy jót akarnak neked, nem rosszat, hiszen szeretnek, és odafigyelnek rád.


Egy 13 éves lány anyukája.

2014. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Mondd meg neki, hogy a viselkedése miatt kapod fel a vizet, meg tinédzser vagy, nem kisgyerek, most már van önálló véleményed.
2014. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Az semmi. Tõlem a barátnõmet tiltották el, állítólag rossz hatással vagyok rá. Bár én még sosem voltam senkivel, rajta végig ment a fél suli.. de én vagyok a rossz az anyja szerint. Az a baj a szülõkkel, hogy lövésük sincs semmirõl, ahelyett, hogy már megnevelnék a gyereket 5, 10 éves korában, elkezdenek 13, 15 évesnél bepánikolni, és hülyeségeket kitalálni. Ja és bünbakot keresni. Ez a barátnõm mást nem hall, mint hogy az apja hülye stb, persze, hogy menekül otthonról. Én normálisan megmondtam otthon, hogy igen xy ilyen fiuk terén, de én másért vagyok a barátnõje, mert amugy jo fej. Es attól hogy o ilyen én nem fogok mindenféle hülyével össefeküdni vagy lesz.pni. szerintem próbáld meg te is elmondani, hogy ha a barátnõddel vannak is gondok, te nem õ vagy
2014. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne beszélj vissza, és viselkedj jól :)
2014. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
Kislány, itt csak minta anyukák vannak! Kár, hogy a gyerekeik szerint ez korán sincs így!
2014. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

13 éves vagy. Hidd el, aki egy kicsit is életrevaló volt a te korodban, elmondhatja, hogy vele is ordibáltak állandóan. Ja, hogy visszagondolva igazuk volt? Hát ja.:D


Mondd meg, hogy a barátnőd rendes lány, és nagyon rosszul érintene, ha eltiltanának tőle. De normálisan, szépen fogalmazva, nem hisztizve.:)

2014. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!