Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék ilyen helyzetben...

Mit tehetnék ilyen helyzetben (anya és a legjobb barátnője)?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok a tesómmal, akit nem lehet egyedül hagynom. A szüleink egy hétig távol vannak. És nekem muszáj lenne elmennem a boltba meg vízért is el kéne mennem, de tesómat nem hagyhatom felügyelet nélkül mert kiszökik (autista) a házból. Mondtam ezt anyának facebookon és kérdeztem hogy áthívhatnám-e addig a barátnőjét amíg elintézem ezeket (fél óra kb), nem kell csinálni semmit, csak hogy ki ne menjen tesóm, meg amúgy is felajánlotta hogy bármi van, szóljak neki nyugodtan. Erre meg csak húzta a száját hogy most pasizik (de amúgy ott lakik nála a pasija már vagy 2 hónapja), inkább szóljak a szomszédnak akinek a fejére amúgy anya magasról tesz, emezt a nőt meg elhalmozza mindennel... De aztán csak telefonált végül anya barátnője hogy akkor átjön, gondolom anya beszélt vele. Aztán anya még elkezdi nekem írni hogy jaj legyek vele rendes, mert amúgy nagyon tündéri, kedves nő meg bármi van lehet rá számítani (aha, látom...). Na mindegy, a lényeg az hogy elegem van már abból hogy anya egy ilyen nőnek nyalja ki már szó szerint a s_ggét, ez meg annyitól húzza a száját ha megkérem hogy fél órát üljön már itt...
2014. ápr. 12. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom a dolog megoldódott, most erre mit írjunk?



Én inkább anyádékat tartom felelőtlennek, hogy otthon hagynak 1 hétre az autista testvéreddel, normális megoldások nélkül.


Pl. sejthető, hogy nem tudsz rá minden másodpercben vigyázni, erre gondolhattak volna.

2014. ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, anyukád hogy mehetett el 1 hétre?
2014. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól lepasszoltak Titeket....

Nem értem hogy anyud is miért nem szervezte meg előre,amúgy magaddal nem tod a boltba vinni a tesódat?Picit rendbe teszed aztán kötelet rá :) na jó lehet elég a figyelmed is meg ha fogod a kezét.

Ezek szerint ,szerintem Te is nagyon fiatal lehetsz.....legalább üzlet miatt nincsenek otthon vagy nyaralni mentek?

2014. ápr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 amanda baba válasza:
Én ilyen helyzetben olyanra bíznám a tesómat,akiben én bízok és nem anyám.Nagy felelősség mégha csak fél óra is.
2014. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, megoldódott, csak én nem értem hogy anya miért istápolja ennyire ezt a nőt amikor most történt meg a 2 év alatt (ennyi ideje ismerik egymást) hogy segítséget kértem volna tőle, és akkor erre is még húzza a száját...


Van egy másik barátnője, ő sokkal normálisabb, neki vannak gyerekei is. Ő mindig nagyon rendes, kérni se kell és segít meg fel is szokott hívni hogy minden rendben van-e. Ha itt van akkor sem mereszti, hanem elmossa azt a 2db poharat ami ott van a mosogatóban, szóval nagyon rendes. Csak őt nem tudtam hívni mert elutazott a családjával a szüleihez.


De őt pl anya 1x sem vitte el nyaralni magával, emezt pedig igen meg még lehetne sorolni... És akkor így "hálálja" meg...


Tesómat sajna nem tudom elvinni, most nagyon hisztizik hogy nincsenek itt anyáék és félek hogy nehogy gondoljon egyet, kiszaladjon az útra vagy bármi... :( Anyáék amúgy nyaralni mentek.

2014. ápr. 12. 10:31
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Hány évesek vagytok?
2014. ápr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvitte anyud a barátnőjét nyaralni?Hát ez akkor bizony nem barátság!Ez a néni inkább kihasználhatja anyudat,legalábbis nekem ez jön le de aztán ki tudja hogy mi az igaszág...Lehet tényleg csak ilyen gáz a természete,lehet hogy utálja a gyerekeket.Nem azért de ha elmennek nyaralni miért nem gondoskodnak arról is hogy legalább néha letudj menni a boltba?Vagy áthívni a nagyszülőket vagy nem is tudom...Jó okés kell nekik is a pihenés meg lehet hogy meg is érdemlik de ha már otthon hagynak titeket legalább gondoskodjanak rólatok!!!!
2014. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tényleg, hány évesek vagytok?
2014. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!