Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apukáknak miért fontos...

Az apukáknak miért fontos annyira hogy a lányuknak hosszú hajuk legyen?

Figyelt kérdés

Kb 1hónapja hogy már leváhgtam a hajm (combigérő volt)és most a mellemig ér és apám folyton meg jegyzi hogy a szép hajadat elb***ták meg hogy a hosszú haj sokal jobb volt meg ilyenek . (mikor haza mentem rövid hajal kis hiján gyilkolni tudot volna a szemével)....

És több bnőm is mondta hogy az ő apja , papája erre úgyan így reagált....



2014. jún. 2. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Enyém is jobban szereti a hosszú hajat, de ez engem nem érdekel. Nem ő hordja.
2014. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, kislányosabb? Szerintem mindenki olyan hajjal éljen, amivel jól érzi magát. Nem divat szerint, nem rokonok szerint, stb. Mindenkinek meg van a saját egyénisége és az ahhoz illő haj.
2014. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom! Nálunk nem volt probléma,ha rövid lett vki haja. Pl. Nálam fordítva volt. Könyörögtek,hogy legyen inkább rövid.

Lányomnál vállig érő,de iszonyat göndör és gyönyörű. 4 éves.Se rövidebb,se hosszabb nem lesz egy darabig.Praktikus és így jó. Apukája is egyetértett,hogy így jó. A hosszúval sok lenne a macera,a rövid,meg nem lányos annyira.Legalábbis a lányomnak. :)


Tehát nem ismerek ilyen apukákat,akiknek fontos leenne a hosszú...

2014. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor magadnak fésülöd és mosod akkor biztos jobban tetszik nekik, de amikor nekik kellene rögtön nem annyira jó a hosszú. 3-4 éves voltam mikor húgom született. Problémás terhesség volt így anyu az utolsó 1 hónapot kórházban töltötte. 1 hétig fésülte reggelente apa a hosszú hátközépig érő hajam és fonta be az oviba indulás előtt. Aztán elvitt fodrászhoz és 3 centisre le lett vágva. Utána 2-3 évig legalább utáltam a húgomat, hogy miatta kellett levágatni a szép hajamat, mert anyu nem volt otthon, hogy reggelente kifésülje.
2014. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

Mert általában véve nőkön is a hosszú hajat szeretik, nem a fiú frizurát, ami manapság oly divatos, de többségében csak a nőknek tetszik.

Ne aggódj, a férfiaknak éppúgy nem tetszel rövid hajjal!

2014. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
A hosszú haj nőies, de nyugi, majd megszokja:-)
2014. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért a mellig érő haj is bőven a hosszú kategória... legalábbis a fodrász árszabása szerint :D

Jó kérdés, hogy az apukák miért reagálnak erre így. Valószínűleg azért, mert az ilyen lépéseknek szimbolikus jelentősége is van, hiszen a levágatás már a saját döntésed, és egyre több saját döntésed lesz, amivel egyre függetlenebb leszel tőle. Ezt pedig a szülők nehezen élik meg :)

2014. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
A mellig érő haj mióta rövid? Az még nem is félhosszú, hanem inkább hosszú. Amúgy én még csak nagyon igénytelen combig érő hajat láttam. Olyan hoszzúra szinte lehetetlen úgy megnöveszteni, hogy ne legyen töredezett a vége és az ápolása is körülményes. Jól tetted, hogy vágattál belőle.
2014. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

Nekem rövid, féloldalt kiborotvált hajam van. Én is arra számítottam, hogy apukámnak aztán végképp nem fog tetszeni, de nem volt döntő tényező (26 éves vagyok). hazamentem, és apukám odáig volt meg vissza, hogy mennyire vagány hajam van.


Szóval nem lehet általánosítani.

Apukádnak is inkább el kellene fogadnia, hogy a te hajadról van szó, meg a haj amúgy is egy olyan dolog, hogy visszanő, szóval illene belenyugodnia.

2014. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Az én apukám szerint nekem pont, hogy a rövidebb áll jobban. :)
2014. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!