Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerelmi, , négyszögbe, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi, , négyszögbe, , keveredtem. Mit csináljak? (picit hosszú, de nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Négy éve mentem hozzá álmaim pasijához.Legalábbis akkor még ezt hittem.Ő volt a legmenőbb srác a fősulin(leghelyesebb (szőke haj , kék szem), legkedvesebb, legsportosabb stb.)és nagy mákomra belém volt zúgva.El sem hittem, amikor ez kiderült.Összejöttünk, és fél év után meg is kérte a kezem.Bebeszéltem magamnak, hogy én is viszonzom az érzéseit, és most így utólag visszagondolva, csak"menőségből" mentem hozzá.Mivel a kedvesem nem elégített ki engem(...)hamar egy másik férfi karjaiban kötöttem ki.Egy török "adonisz",de csak érzesek nélkül feküdtünk le egymással.Ezzel a kettős élettel elvoltam egy darabig, de aztán , megismertem őt a NAGY őt.Érezem, hogy csak Ő kell nekem.És most jön a csavar.Teherbe estem a töröktől.De mivel mi csak testi kapcsolatot létesítettünk, neki nem kell a baba.A férjem, aki az én "titkos" életemről mit sem selyt, már teljesem be van zsongva, és alig várja, hogy megszülessen a kicsi(persze azt hiszi, tőle van a gyerek.)Az én nagy szerelmem tud mindent, és ő is szeretne babát, de nem a töröktől(akivel már nincs testi kapcsolatunk).Tehát, ha megszűlöm a gyereket, a szerelmemre nem számíthatok.És ha a gyerek az apjára üt(tehát barna bőr, barna szem stb)a már rég nem szeretett férjemre sem.Most mit tegyek? Ha elhagyom a férjemet, és a szeretőmhöz költözöm, mindenképpen el kell vetetnem a babát(amit én nem akarok és nem is lehet, mert a 4.hónapban vagyok!!!)Ha viszont a férjemmel maradok, ki fog derülni a baba megszületése után, hogy hónapokig csaltam egy törökkel és most meg a nagy Ővel.Nagy ribi voltam, segítsetek kérlek!!!!!!!!!!!!

26L


2012. ápr. 2. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
90%
Hehe, így jár az aki mindenkinek oda tartja a p.csáját. :) Nem segítek, szerintem nem érdemled meg :D
2012. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
92%
pfffffffff, anyám, ezt jól összehoztad... én elsüllyednék szégyenemben :( viszont hogy ha a te szemszögedből nézem, maradj a férjeddel, hátha nem lesz annyira feltűnő. ha a pasik érdekeit nézem, mind jobban jár, ha elmész. :( ne haragudj, nem rosszindulat, de azért nem értelek :(
2012. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
60%
Csak a gyerek szeretete feltétlen, ne vetesd el!
2012. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 A kérdező kommentje:
Hát tudom, ezt jól összehoztam...:(( Maradjak a férjemmel, és éljek boldogtalanul és hazugsában vele és a gyerekke??? Szegény gyereket sajnálom.Megértem, ha elítéltek, de segítsetek!!!!
2012. ápr. 2. 20:30
 5/83 anonim ***** válasza:
95%
Az egyenes út az egyetlen helyes út. Odaállsz a férjed elé és mindent elmondasz. Elejétől a végéig. Most. Ne ringassa magát hiú ábrándokba. Ne akkor derüljön ki minden amikor a gyermek megszületik, akit valószínűleg egyedül fogsz felnevelni. Ezt kalkuláld bele. Alaposan összekuszálódtak a szálak, most van itt az ideje kibogozni. Mindazonáltal kétségbeesésre nincs okod, mert fiatal vagy és ahogy belekeveredtél ebbe a helyzetbe ki is fogsz keveredni belőle. Őszintének kell lenned, most még nem késő. A gyermeket pedig szeresd, mert ebben az egészben ő az egyedüli ártatlan. Lehető legjobbakat kívánom nektek.
2012. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm!!!igen, a babára vigyázni fogok.Ha elmondom a férjemnek és mondjuk elválunk, mi legyen a szerelmemmel?Nagyon szeretjük egymást, de nem kell neki a töröktől a gyerek.

,

2012. ápr. 2. 20:38
 7/83 anonim ***** válasza:
70%
Hát hogy? Menjek átfesteni a babát? Ha megszületik,és fekete, bevallod, hogy félreléptél.(pl.mikor kérik, hogy vágja el kedves apuka a köldökzsinórt, mondod,hogy ő a férjed, nem az apuka)
2012. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 A kérdező kommentje:
nem...előbb kellene neki bevallanom.de nincs bennem elég kurázsi
2012. ápr. 2. 20:39
 9/83 anonim ***** válasza:
93%
Csodálatos élet elébe nézel te is meg a gyereked is. Keress egy másik törököt, hátha felneveli a gyerket, az eddigi három pasival meg szakíts meg minden kapcsolatot még mielőtt az összes bőr lesül a képedről. Bár ha 2 emberrel képes voltál csalni a férjed akkor elég vastag lehet.
2012. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
99%

Nem mondod, hogy egyszerre csaltad 2! pasival a hites férjedet???????


Hát ezen behalok!!! De komolyan.

2012. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!