Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem szeretném többet látni,...

Nem szeretném többet látni, igazam van (kicsit hosszú de fontos a véleményetek, a helyesírásért b. csi)?

Figyelt kérdés
Apukámról lenne szó... elváltak anyukámmal mert megcsalta anyukám és mindig verte őt is meg engem is... 4 éve h elváltak tartottuk a kapcsolatot,de mára már elegem lett belőle mindig üvöltözik velem semmi se jó neki de ha van vmi baja mindig engem hív...(persze én ugrottam neki mindig) nem egyszer kiosztottam h h bánik velem h egy kedves szava sincs h mindent megígér semmi sincs úgy... ha kértem valamit tőle mindig azt mondta h nincs meg h nics pénze stb...de féltestvéremre mindig volt pénz... sose kéredzkedtem el tőle ha mentem vhová... és tegnap előtt lementem a barátomhoz h ott aludjak és ma hívott h mi az h én ott alszok takarodjak hazafele meg h majd megrugdossa a barátom stb.... hogy mondhat ilyet? ezzel betelt nálam a pohár nem is szólva arról h anyukámat is felhívta és őt is jól leordította h mit képzel magáról h elenged... hozzáteszem h érettségizni fogok de tanultam hétköznap és hétvégén mentem le a barátomhoz... sztem normális dolgot csináltam... és ugye mindig osztja az észt az a szent amit ő mond mindenki hülye de ő nem stb... a szülinapom is elfelejti és ha ezt mondom neki h nem tudja h mikor van azzal jön h senkiét se tudja...de persze az élettársáét azt nem tudja elfelejteni... és ezek szarul esnek...és ugye ma is csúnyán összevesztem vele...és azon gondolkozom h megszakítom egy jó darabig vele a kapcsolatom még megbékélek vele...hozzáteszem 19 éves lány vagyok...
2013. jún. 2. 19:42
 1/6 A kérdező kommentje:
már mint apu csalta meg anyut...és anyukámmal élek egyébként... nem is érdekelte h menjek e vele vagy vmi (nem mintha mentem volna) meg sose foglalkozott velem igazán...
2013. jún. 2. 19:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mondom,hogy soha ne hívd fel meg örökre szakítsd meg vele a kapcsolatot,de már ne nagyon keresd.Nem szülő az olyan,aki megcsalja a feleségét(a gyereke anyját),aztán meg meg is veri őt is meg a gyerekét is..ez mocskos,undorító dolog,már ne is haragudj!ne bocsásd ezt meg neki,mert akkor tönkretesz mindig,meg majd a gyerekeidet is b*sztatni fogja..
2013. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kondor Judit ***** válasza:
Én semmibe venném,főleg,hogy anyuddal élsz.Majd rájön,hogy ha nem keresed ha baja van azt mondanám,hogy most nem érek rá.
2013. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem haragszom a fogalmazásodért mert fáj kimondani mert az apám,de igazad van undorító dolog... és köszi a választ :)
2013. jún. 2. 19:55
 5/6 A kérdező kommentje:
,,örülök" h eddigi válaszolok így látják és velem értenek egyet így nem lesz bűntudatom ha nem is örökre de egy jó darabig megszakítom vele a kapcsolatot
2013. jún. 2. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is elváltak a szüleim, de az én apám közel sem tett olyan rossz dolgokat, mint a Tiéd. A legnagyobb hibája mindig az volt, h fikázta a családomat, akikkel éltem (anyut, mamát, bátyámat). Egyszer aztán jól összevesztünk, és kitett a kocsiból. Utána két hétig nem kerestük egymást, pedig minden hétvégét nála töltöttem. Aztán amikor bnőméknél aludtam, mert együtt mentünk bulizni, ő is felhívott, hogy eljön értem, és haza visz, pedig azelőtt én se kéredzkedtem el tőle sose. Természetesen nem mentem haza. És én ekkor kb. 15 éves lehettem. Egy kis szünet nem árthat meg neki. Nekem az apukámmal most már jó a kapcsolatom, még mindig nehéz természetű, de sikerül kezelni :)
2013. jún. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!