Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem hisznek bennem a...

Miért nem hisznek bennem a szüleim?

Figyelt kérdés

Most ezután szerintem sok szemét valaszt fogok kapni...

Irt nekem Magyarország egyik legjobb modelügynöksége, hogy szeretne megnezni eloben, mert a képeim alapján nagyon érdekesnek tűnök. A szüleimmel beszéltem errol és amikor mondtam valamit viccből, erre azt mondtak: álmodik a nyomor. Nem értem, hogy miért nem hiszik el, hogyha Mo. egyik legnagyobb ügynöksége írt, van esélyem! Nem az, hogy nem engednék, hogy belevágjak, hanem teljesen negatívan állnak hozza.


2014. jún. 8. 21:57
 1/10 JulesM111 ***** válasza:
74%

Te Csajszi!


A szülök màr csak ilyenek ;)

Menj el, nézd meg, próbàld ki magad. Vigyázz a hatàrvonalra.

2014. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek az ügynökségeknek sok új hús kell, hiszen ők abból élnek, hogy embereket közvetítenek. Az aztán más lapra tartozik, hogy milyen munkához közvetítik ki a lányokat...
2014. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a legtöbb úgy működik, hogy elhitetik, hogy te vagy a következő szupermmodell, aki milliókat keres majd Párizsban.... ehhez előtte portfoliót kell csináltatni, potom 80-100-150 ezerért. Kifizeted, megcsinálják, majd várod a hívást.....


Ha gondolod, menj el, de amikor közlik, hogy mennyit kell előbb befizetni, akkor hagyd őket a fenébe.

2014. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bence_ ***** válasza:
22%
Mert a saját álmaikat is le épitették. Ezért szokatla, idegen nékik, hogy valakinek lehet álma. Menj nézd meg. :) Dönts okosan, legyenek gyökereid amik repülni hagynak de elszállni nem.
2014. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális válaszokat, rendesek vagytok!

Ez nem lehúzós ügynökség, sok híres modeljuk van, egy forintot nem kell fizetni, viszont nagyon nehéz bekerülni hozzájuk. Most inkabb anyaeknak már nem beszélek errol, majd csak jövőre tudok ugyis elmenni, mer nonom kell:(

2014. jún. 8. 22:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs nem lehúzós ügynökség. A kislányokat beetetik a nagy ügynökségek is, attól, hogy van pár húzónév náluk, ami miatt még több naiv kislány hisz bennük, és még több lóvét akasztanak le.

Azzal is számolj, hogy ha valóban jó vagy és munkát is kapnál, 18 év alatt bizony nem úgy megy, hogy csak mész. A szüleidnek is sok pénz és idő lenne, ami jó eséllyel nem térül meg soha még így se.

És lehet, hogy a szüleid olyan jövőt szánnak neked, ami nem ér véget 25 éves korodban, és nem csak a külsőd kell hozzá.

Ha jó vagy, akkor 18 éves korod után is az leszel, várd ki, akkor már a saját kontódra dolgozhatsz, nem a szülőktől függsz.

2014. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az "egy forintot nem kell befizetni" az csak az ügynökségi díjra vonatkozhat szerintem. Ettől függetlenül portfolió kell, az meg rendes fotóssal, igényesen megcsinálva nem két fillér, hanem minimum százezerrel kezdődik.... Kérdezz rá, hogy ingyen megcsinálják-e és ingyen bekerülsz-e az adatbázisba... és ha munkát hoznak, akkor mennyi ebből az ő részük. Ugyanis kétlem, hogy bármilyen ügynökség szeretetszolgálatként működne, valamiből nekik is élniük kell.
2014. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Portfóliót nem kell fizetni, viszont a munkából valóban levonnak, de vannak olyan ügynökségek is, ahol már a legelején a semmiért fizetni kell, modeliskolaba járatják a lányokat. Ők nem. Azt mondjuk nem tudom, hogy mennyit vonnak le! De azt igen, hogy az összes modeljuk volt már külföldön!
2014. jún. 9. 10:33
 9/10 JulesM111 ***** válasza:
100%
Csajszi, ismétlek sok válaszolót: egyszerűen vigyázzagadra de nagyon!
2014. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt honnan tudod, hogy az összes modelljük volt külföldön (és tisztességes munkán)? Kitől származik az információ? Összesen hány modellel dolgoznak, milyen országokba közvetítik ki őket?
2014. jún. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!