Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá anyukámat,...

Hogyan vegyem rá anyukámat, hogy higiénikusabb legyen?

Figyelt kérdés
Anyukám nagyon nem ad magára, minden nap zuhanyzik ugyan de nem használ tisztaságit, meg hasonlót. Mivelhogy én mosom az ő ruháit is, már nagyon zavar, hogy a bugyija ha kikerül a szárítóra, undorítóan néz ki. Már próbáltam neki elmondani ezeket, meg ha megjön neki, akkor ne dobja úgy be a ruháját a szennyesbe, hanem áztassa be, de nem foglalkozik vele, aztán meg panaszkodik, hogy a munkahelyén öltözködés közben nem mer a többiek előtt öltözni. Nem értem miért nem ad magára, és miért nem tesz az ilyen dolgok ellen, azt már nem is mondom, hogy úgy öltözik, mint egy hetven éves.
2014. jún. 9. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

A tisztasági betét hiányától már nem higiénikus? :O Akkor én se vagyok az :D

Egyébként ha zavar, akkor ajánld fel, hogy elkíséred vásárolni és vesztek neki néhány szép ruhát, fehérneműt :)

2014. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

tök egyszerű, elmész vele vásárolni és adsz neki tippeket, mit vegyen meg, ami fiatalosabb


a tisztasági betét meg ha nem tetszik neki, akkor nem tudod rávenni....mellesleg egy tipp: hosszabb program, magasabb hőmérséklet + folttisztító és kijön a szennyeződés ;)

2014. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Az én anyukám sem hord tisztaságit. Egy kis Vanish csodát tesz, simán kimosom neki a bugyijait.
2014. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!