Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyenek a szüleim?...

Miért ilyenek a szüleim? Miért nem tudják elfogadni hogy nem szeretem a szoknyát és inkább sportos vagyok mint plázabolond?

Figyelt kérdés
Ballagásom most lesz ès a bulira azt mondták hogy szoknyába kell lennem egèsz vègig,csakhogy èn nagyon utálom a szoknyákat.Meg nem tudják elfogadni hogy szivesebben megyek valahova egy farmerba meg egy pòlòba mint hogy kiöltözzek mindenfèle puccos ruhákba.Meg azt se hogy inkább sportolok mint vásárolok szivesen.A válaszokat köszönöm !
2014. jún. 10. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Irigylem a problémád.
2014. jún. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert szerintük a farmer nem elég nőies.. Más tippem nincs.. Amúgy én sem voltam szoknyában kb 12 éve. Egyszerűen utálom. Sőt, én még a testre feszülős cuccokat sem viselem el :D Itthon pl imádom párom régi pólóit felvenni :D
2014. jún. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Annyi minden lesz még életedben, amit utálsz, mégis meg kell tenned. A farmer és a póló nem mindig megfelelő öltözék, ha az ember azt akarja jelezni, valóban ünnepi alkalom az, amihez mást vesz fel.
2014. jún. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Óvodából ballagsz hogy nem tudod, mikor hogyan kell öltözni? Attól még, hogy nem érzed magad plázabolondnak, vannak öltözködési szabályok, amit ajánlatos betartani. Nem különleges leszel ezzel, ha azt képzeled magadról, hanem egy neveletlen kölyök.Elmehetsz a ballagásodra farmerban-pólóban, de ki fognak nézni és közösíteni.

Tudod, "aki kimarad, az lemarad".

2014. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

azért mert alkalomhoz nem illő öltözék a farmer jelen esetben.

gondolom komplexus van itt,nem meg nem értés.

a szoknyában-

1.nőiesebb leszel,ezáltal felkelted a fiúk figyelmét ami az éretlenséged miatt zavaró számodra.

2.csúnya vagy,túl sovány,vagy elhízott és a szoknyában ez még csúnyább.

szóval nem a szüleiddel van a gond ebben.

2014. jún. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Hát nem tudom.

Én ezeket a "plázabolondokat" még nem nagyon láttam szoknyában, azok egyfolytában farmerban szaladgálnak.

2014. jún. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Mert alkalomi dolog és oda nem illik a farmer. Amúgy én is rühellem a szoknyát. A vizsgáimra ki kell öltöznöm, de inkább ünneplő gatyeszba megyek és ingbe.
2014. jún. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

Szia a buli alatt a balkagasod utani bulit (nalunk bankettnak hivtak) erted?

A balkagasra nyilvan szepen feloltozol (lehet sulis kotelezo egyenoltozet is van), az azt koveto bulit, ha csaladi, akkor ha sok rokon jon es miattad jonnek, akkor illik szepen feloltozni kvazi az elvarasoknak megfeleloen. Tudod ballagasod egyszer van (legalabbis ha most a gimis/kozepsulis klasszik ballagasra gondolunk, aminek nagyobb jelentoseget szojtak tulajdonitani...18. ev erettsegi stb.), ha a szulid elvarasa a szoknya, akkor probalj olyan szoknyat kerni kiharcolni, amiben jol is erzed magad, ami elfigadhato szamodra. Rgy napot kibirsz ;-).

Ha az osztallyal valo buli/bankett, akkor oda a helynek megfeleloen kell/illik oltozni. Ha valami etterembe mentek, akkor nem feltetlenul szomnya, de kisse elegansabb oltozet ajanlott vagy olyan, amiben a tobbseg megy. Ha kerti parti, akkor a farmer is megfelel, csak azert vugyel bele a folsodbe valami egyedit, kulonlegeset, csinosat. Hiszen megiscsak egyszer van ilyen az eletedben! (es ennyit meger megha most egy procikad se kivanja)

2014. jún. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Egy napig kibírod, utána meg annyit lehetsz nadrágban amennyit akarsz. Kicsi vedd érettre a figurát, sok dolog lesz még az életben amit muszáj lesz megtenni.
2014. jún. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

mindig is furán öltözködtem, nem bírom a csicsát, a csillogóst, a fodrokat, mégis több szoknyám van, mint nadrágom. emellé is lehet sportosan, mégis nőiesen öltözködni. tornacipő, atléta, miniszoknya, és máris nem úgy nézel ki, mint egy pasi.

amúgy meg ballagásra varrathatsz nadrágkosztümöt is.

2014. jún. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!