Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sportos pasik csak a sportos...

A sportos pasik csak a sportos lányokat szeretik? Van olyan sportos pasi, aki a telt nőket kedveli? Guba a gubával, vagy az ízlése és a saját felépítése nem fedik egymást?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
81%
Biztos, hogy van. Láttam már ilyen párokat.
2011. jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
70%

Általában igen, a sportos fiúk a sportos, vékonyabb lányokat keresik. Hiszen az a férfi, aki rendszeresen edz és ad a testére, valamint a külső megjelenésre, ugyanezt elvárja a barátnőjétől is.

Arról nem is beszélve, hogy a sport és a tudatos táplálkozás stb. egy meghatározó közös pont lehet a pár életében (közös hobbi, érdeklődési kör).


Persze kivételek mindig vannak, de általánosságban így van szerintem.

2011. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk van egy nagyon jó barátunk,tökéletes test,nagyon jó képű srác.A barátnője 113 kiló,arcra nagyon szép.A srác nagyon szereti,és kegyetlen féltékeny is a csajra.9 éve vannak együtt,nem sokára lesz az esküvőjük.
2011. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 A kérdező kommentje:
Jómagam egyébként nem vagyok kövér, inkább telt. Van hasam, de szerintem még a "formás" kategóriába esem. Nem tökéletes testű, szálkásra kidolgozott pasira vágyom, de nagyon tetszenek a sportos izmos pasik. Sportolok én is de gyerekkoromban elhízott voltam, nem írattak be sehova mozogni a szüleim, és a táplálkozásomra se figyeltek, így pedig nagyon nehéz így 19-20 évesen jó alakra szert tenni... :(
2011. jún. 3. 23:46
 5/89 anonim ***** válasza:
89%
Én inkább olyan sportosabb pasikat ismerek, akik nem izmokat szeretnek fogdosni, hanem puhább női testet, úgyhogy az enyhén teltebb lányokra buknak. De ismerek olyat is, aki a sportosakat szereti. Van ilyen is, olyan is.
2011. jún. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy van ilyen összefüggés, lehet, hogy nincs, senki sem tudja. Ne gyárts ilyen elméleteket, mert a gyakorlatban nem érnek semmit, viszont hátráltatnak. Minél kevesebb előítéleted van, annál inkább észreveszed a lehetőségeket.
2011. jún. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem igen.

De nem azért, mert egy sportos igényes, egy teltebb meg igénytelen, hanem, mert mindenki a hasonlót keresi.

Alkatra, arcra, stílusra, mindenre.


Én azt figyeltem meg, hogy az igazán jól működő párosok valahogyan hasonlítanak egymásra, a vonásaik, a típusuk, alkatuk.


De ez csak az én tapasztalatom.

2011. jún. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
87%

mark86


én testépítő vagyok és kb nem érdekel hogy mennyire sportos a párom! lesz.rom hogy közhely én akkor is a jellemet,humort,megbízhatóságot,kedvességet,őszinteséget, igényességet és a finom csókokat keresem!!

csak botsáska ne legyen.... ;)

2011. jún. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
82%

"mindenki a hasonlót keresi"


Ezzel semmi gond, csak az, hogy nem teljesen így van, talán úgy 50%-ban. Én mindig is vékony voltam és soha nem jöttek be a vékony pasik. Az egyik ismerősöm vékony, magas, a felesége alacsony, duci. Vagy húsz éve boldog házasságban élnek és szerelmesek egymásba. De sorolhatnám még a példákat a szűk ismeretségi körömben, mert van elég sok.


Persze olyan is van, akinek hasonló testalkatú jön be.

2011. jún. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
27%

szerintem inkább igen.

bár én nő vagyok de 25 évig sportoltam, a babám születéséig (még 9 hónapos terhesen is mentem :D)

férjem egyszer a kedvemért kondizott fél órát... :)

2011. jún. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!