Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van már abból, hogy...

Elegem van már abból, hogy anyám az étel felett tüsszög és főzés közben a csepegő orrát bele törli a kezébe amivel dolgozik. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Köhög is az étel felett eltakaratlan szájjal, akkor a törölközőbe törli az arcát amikor folyik a takony az orrából. Elegem van már belőle. Segítek neki főzni, de nem tudok tökéletesen főleg úgy, hogy egy 5 tagú család jól lakjon belőle és jó íze is legyen. Mondtam már neki és leordított csak de nem tett ellene semmit, a család többi része meg csak hallgat nem mer szólni. 14/L
2014. jún. 15. 08:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Most meg azért sír mert, hogy soha nem segítek neki semmiben, jól felhúzott és feljöttem a szobámba.
2014. jún. 15. 08:53
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Akkor talán tanulj meg főzni, hogy édesanyád mikor beteg ki tudja magát pihenni és gyorsabban gyógyuljon. A te stílusod is elég bicskanyitogató, nem csodálom, hogy összeveszett veled.
2014. jún. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem beteg, az év 365 napján mindig folyik az orra...
2014. jún. 15. 08:57
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

Én megértelek, ez undorító!

És 14 évesen nem kell tudni főzni egy öttagú családra!


Ugyanakkor, ha csak egy kicsit is tudsz, lehet, jobban járnál, ha legalább magadnak összeütnél valamit... :s


Nem tudod apukáddal megbeszélni a dolgot, négyszemközt, hogy utána ő tudjon anyukádnak szólni?

2014. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Igazából bajod nem lesz tőle, mert ez nyilván nem vírus, ha mindig tüsszög, de kétségkívül nagyon gusztustalan. Én a helyedben minden alkalommal szólnék neki nyugodt, normális hangon, egy idő után talán változtatni fog. Esetleg oda tehetsz egy papirzsebkendot is a konyhába.
2014. jún. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Van ott egy csomó egyszeri használatra alkalmas papír. A belem kifordul tőle.
2014. jún. 15. 09:22
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
sokan tudnak 14-15 éves korukra jól főzni, ez csak akarat kérdése... ha ennyire zavar, akkor tanuld meg... az. h 5 tagú a család, az csak mennyiségi kérdés, csak annyit jelent, h többet kell mindenből csinálni. Testvéreid is tudnának neked főzni segíteni.
2014. jún. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

De fogjátok már fel, hogy itt nem arról van szó, hogy be kell állítani egy 14 évest a konyhába!

Valóban nem érzitek át, milyen gusztustalan és illetlen dolog beleköhögni- tüsszögni az ételbe? Ki csinál ilyet!?


Nem értem, miért nem a kérdésre válaszoltok, és miért a kérdezőt oktatjátok ki, mikor látszik, hogy 14 évesen teljesen éretten és normálisan gondolkodik/ír.

2014. jún. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
te meg fogd már fel, h láthatóan nem tud az anyjával mit kezdeni. lehet tovább agonizálni ezen, de hatékonyabb ha alkalmazkodik, és megoldja a problémát azzal, h ő főz. hátha ezen az anya is elgondolkodik.
2014. jún. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért kért tanácsot, hogy mit csináljon az ANYUKÁJÁVAL. Nem a főzéssel. Olvass!!
2014. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!