Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim azt hiszik, hogy...

A szüleim azt hiszik, hogy meleg vagyok amiért nincs barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Látom rajtuk,hogy egyre inkább ezt gondolják,persze nem mondják ki hangosan. Ha szóbakerül akármilyen lány barátom,osztálytársam anyám azonnal rávágja hogy "hívd el valahová". Egyre gyakrabban kérdezget arról hogy nem akarok-e randizni ezzel/azzal. Apám szintúgy. Néha hallom őket rólam susmorogni kint és hogy miért nem érdekelnek a lányok..elég konzervatívak ilyen téren és komolyan ettől félnek.

Nos TELJESEN HETERÓ vagyok és nagyon szeretnék barátnőt,de nem vagyok jóképű,régen kövér és visszahúzódó voltam ezért nincs önbizalmam meg túl sok ismerősöm se. Volt egy időszak amikor próbálkoztam de mind kudarc volt szóval most hagyom a dolgot. Edzek,javítom magam hátha lesz olyan lány akinél megütöm a mércét. Ezt persze nem értik meg mert anyám szerint jól nézek ki,ahogy minden anya gondolja a fiáról. Apám se tud segíteni mert 1 nője volt életében,az anyám és amúgy rettenetesen bunkó.

Hogy állítsam le ezeket a tévhiteiket?

18/F


2014. jún. 15. 11:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kényszernővel ne állíts haza, ennyit ígérj meg.


Bevallom őszintén mi is kicsit röhögtünk tesómon, hogy akkora nagy casanovaként viselkedik, meg mindig a nőkről beszél de kb. 8 évig egy nőt se hozott haza. Mi is kitárgyaltuk, hogy nekünk mindegy ha meleg, csak hozzon valakit bemutatni.... Na ennek borzalmas következménye lett.


Haza állított egy csajjal, akit a legrosszabb ellenségemnek se kívánok.

Büszkén mondogatta magáról, hogy mennyire buta. Eleinte szkeptikus voltam, hiszen ki állítja magáról, hogy sötét? De kiderült, hogy nem hazudott (ebben). Nem akarom részletezni, gondolom mindenki ismeri a fajtát. Tipikusan arra utazik, hogy eltartsák, rengeteg ruha, smink, parfüm, festett haj, műszempilla, műköröm, szolárium, mindenhol kipakolva mindene, buta mint a föld... és ezzel még csak bajom se lett volna, de engem lenézett mert nem ilyen voltam. :D


Egy szó mint száz. Tanulj az esetünkből, inkább legyél egyedül, mint egy hazudós, sunyi kur..val. Ne alkudj meg.

2014. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan szituáció, amelyben két dolgot tehetsz.


Elengeded a füled mellett ezeket a dolgokat, s akkor alakítasz ki párkapcsolatot, vagy akkor létesítesz valaki szexuális kapcsolatot, ha a másik fél szimpatikus neked, s ez kölcsönös mindkét fél részéről. Azaz olyannal leszel együtt akit szeretsz és/vagy kívánsz, s ezáltal sokkal nagyobb a lehetőség, hogy boldog leszel ebben a kapcsolatban.


A másik lehetőség, hogy keresel egy olyan lányt, akinek bejössz, de csak azért jössz vele össze, hogy a szüleid leálljanak ezzel a "meleg vagy" tévhittel. Ebben a kapcsolatban pedig szinte biztos, hogy nem fogod jól érezni magadat. De ilyenkor persze gondolhatják azt, hogy ennek ellenére biztos meleg vagy, mert azért szedtél fel valakit, mert piszmogtak a hátad mögött.

2014. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%
nyomtass ki egy pucér nős képet és hagyd az ágyadon.. háttérképnek is tegyél be 1 pucér csajt. akk nem fognak szagot fogni
2014. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Mutasd be az egyik olyan barátodat a szüleidnek akivel megbeszélitek előre hogy azt akarja mondani pl:


-Apa, Anya be szeretném mutatni neked a barátnőmet!

-Húú Fiam ki ez a Nő ???

-Kitti (mondjuk)

-És mióta ismeritek egymást?

...

2014. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!