Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy érhetném el, hogy kirúgja...

Hogy érhetném el, hogy kirúgjanak az iskolából?

Figyelt kérdés
Nem bírom már, hogy 15 éve minden nap azt hallom hogy mekkora hiba vagyok. A sok kiabálástól, meg Anya "felemelő " véleményétől már kész roncs vagyok, alig alszom..Amikor felhoztam, hogy mehetnék más városba gimibe, egyből leordítottak érte. 6 osztályos gimnáziumba járok, és ha innen kirúgnának akkor mindenképp máshova kellene menjek, és csak hétvégén lennék itthon.
2014. jún. 15. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha kirúgnak azzal nem érsz el semmit,csak a tanulásodat rontod el,ink változztass anyádon,mert vele vannak a NAGY PROBLÉMÁK és nem veled......
2014. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha a szülő beleegyezik, akkor is átkérheted magad másik iskolába, nem kell hozzá hogy kirúgjanak. Csak magaddal cseszel ki, ha kirúgatod magad, senki mással.
2014. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az milyen város, ahol csak hatosztályos gimi van és semmi más középiskola???????????
2014. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezen kivul szakkepzo van. Annal meg azert tobb eszem van...
2014. jún. 15. 13:40
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó, a kérdező szerintem nem az iskolából akar szabadulni, hanem otthonról.
2014. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan gimnázium, ahol csak hatosztályos képzés van és hagyományos nincs... és a gimi mellett egy szakközép se, csak szkamunkás? Kit nézel hülyének?
2014. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

A terved nem jó, 15 éves vagy eszerint 9 vagy 10. osztályos. Onnan meg bármelyik másik gimibe vagy szakközépbe átvesznek. (az más kérdés, hogy a normális sulik nem kapkodnak a kidobált emberkék után)

Ha anyádék így nem engedik, hogy iskolát válts, azután, hogy kirúgtak végkép nem fogják. Miután gimibe esélyes, hogy nem vesznek át beraknának egy szakközépbe és még jobban csesztetnének, hogy még egy sulit sem vagy képes elvégezni anélkül, hogy valamit elrontanál.


Beszélj egy tanároddal és kérj segítséget, ha van valamilyen speciális indokod (sport, művészeti iskola, tagozat ami nálatok nincs) akkor segíthet meggyőzni a szüleidet a kollégiumról.

2014. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam h hagyomanyos kepzes nincs. De most a kerdes szempontjabol nem mindegy?
2014. jún. 15. 14:02
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

15 eves vagy, mindent tamadasnak veszel. Majd felnosz....

Rugasd ki magad, aztan mehetsz nyolc altalanossal utcat seperni.

2014. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fényember ***** válasza:
56%
ez gimi...biztos van ott valami normális iskola pszichológus..menny hozzá segítséget kérni :)...tuti készséggel fordul majd feléd :)
2014. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!