Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A kisfiam szemtanúja volt a...

A kisfiam szemtanúja volt a férjem és köztem egy nagyon csúnya veszekedésnek. Hogyan tehetném ezt jóvá a kis lelkében?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 00:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
hány éves??
2014. jún. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
43%
Hát, ha így állsz hozzá, elég nyápic fiad lesz...
2014. jún. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
76%
Lesz ott még több is. Azokat is jóvá akarod majd tenni a kis lelkében? Mert akkor nem fogsz túl hitelesnek tűnni a szemében.
2014. jún. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

5 éves, és nagyon sírt, alig tudtam megvigasztalni.

Szeretném, ha tudná, h szeretjük, és nincs baj.

2014. jún. 17. 00:27
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Lássa a vita lezárását, rendezését is.
2014. jún. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
59%
akkor sajnos dugni is kell előtte xd :D
2014. jún. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Ma mondtuk ki, h el válunk, most robbant a bomba. Nagyon sajnálom, h ott volt a fiam.
2014. jún. 17. 00:40
 8/32 anonim ***** válasza:

Mondd el, hogy a felnőttek is szoktak néha veszekedni, pont mint a gyerekek. Néha kiabálnak, csúnyán beszélnek, főleg ha nagyon megprgesek,

A legjobb lenne, ha a ferjeddel egyutt beszélnétek vele.

2014. jún. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

:(:(:(

Szerintem mindketten együtt üljetek le vele,

Tegyétek erre az időre félre a sérelmeiteket, és mondjátok el neki, hogy őt szeretitek, és ne haragudjon, hogy előtte vitáztatok.

Van olyan, hogy a felnőttek sem értenek egyet dolgokban, és nem szépen beszélik meg.

Az hogy őt mennyire szeretitek nem változik, de anyu és apu úgy gondolták, hogy jobba lenne külön, és neki is hobb lenne.

Stbstb..stb

Nem hazudni neki, a saját szintjénelmondani a dolgokat


( remélem nem a barátnőm vagy.. Nekik is tegnap volt a nagy beszélgetésük, remélem pozitívabb eredménnyel :()

2014. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%

Jh és nem neked kell ezt jóvátenni, hanem ketten együtt

Tudom, hgy ez nehéz, de akkor is ketten vagytok a szülei, és muszáj, hgy mindkét félen lássa, hogy "nem akkora nagy a baj"

2014. jún. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!