Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi volt a leghosszabb idő...

Mennyi volt a leghosszabb idő ameddig nem beszéltél a szüleiddel egy csúnya veszekedés után?

Figyelt kérdés
Mi nagyon összevesztünk anyummal,és azóta nem is akarok beszélni vele.Nem együtt lakunk,szóval telefonon vagy neten tudnám hívni,de nem érzem hogy jó lenne felhívni.Pedig beteg lett a kislányom,és ilyenkor mindig fel szoktam hívni,de most nem megy.Nem tudom meddig tart bennem ez az érzés,de nagyon megbántott.
2014. ápr. 3. 09:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
12 eve nem beszélek az apámmal. Mondjuk nekem komoly okom volt/van ra, nem csak egy kis osszeveszes. Ha nem valami vilagrengeto dologról van szó, inkabb próbálj meg kibekulni vele.
2014. ápr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Volt már hogy 2 évig nem beszéltem anyámmal, moat a mosolyszünet agusztus óta tart de ez szerintem végleges lesz a részemről.
2014. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18 felett,kb 20 évesen 3 hétig. De veszekedés nélkül is ez előfordul, mert nem egy városban élünk és van ,hogy csak az egyik szülőmmel telefonálok csak hetekig,a másikat pl nem érdeklem annyira :(
2014. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha jól emlékszem akkor az utolsó veszekedésem anyámmal 1996-ban volt. Azóta nem láttam, nem beszéltünk. De már amúgy sem lenne rű mód, hogy beszélgessünk, mert tavalyelőtt meghalt.
2014. ápr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Sose volt ilyen, hogy ne beszéltünk volna egymással. Nem is voltak csúnya veszekedéseink.


Szerintem ha beteg, akkor tedd félre a megbántottságodat és a büszkeségedet és hívd fel.

2014. ápr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10évig nem beszéltem apámmal, de komoly okom volt rá!
2014. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A legnagyobb veszekedés is csak sima szájalás volt.

És a csönd se tartott 10 percnél tovább:)

2014. ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4 és fél évig nem beszéltem faterral, úgy hogy 1 fedél alatt éltünk. Úgy mentünk el egymás mellett, mintha a másik nem is létezne!! Aztán bocsánatot kért...kibékültünk, de sokkal jobb volt míg nem beszéltünk! Csak anyum miatt békültem. Fater igazából azt sem érdemli, hogy az ajtót rányissam.
2014. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves válaszolók, annyira érdekel, milyen okok vezettek ilyen szintű mosolyszünetre? Leírnátok dióhéjban a hátterét is?
2014. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nos, nalunk konkretan az, hogy egy vitas helyzetben a felesege melle allt, nem a gyereke melle ugy, hogy nekem bizonyitekom volt. Azt mondta, o fontosabb, mint en, hat ugy dontottem, hogy innentol nem zavarom a tarsasagommal. Elso voltam.
2014. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!